Прочитай це тоді, коли надумаєш повернутися до колишнього

На жаль, люди приходять і йдуть з нашого життя. Навіть після шалених палких почуттів двоє можуть зрозуміти, що між ними велика прірва, і тоді люди розлучаються.

Але існує правда життя: колишні завжди повертаються. Вони, як таргани, з’являються через 3 місяці, 3 тижні або 3 роки, коли тобі вже стало абсолютно байдуже, коли, можливо, ти вже почала нове життя і абсолютно щаслива. І ось це раптове повідомлення «Привіт» примушує поринути тебе в спогади. 

Але ти знаєш, що це означає: пам’ятай, зійтися знову не завжди хороша ідея. Інколи після довгих років розлуки дійсно вдається побудувати міцні стосунки. Але це рідкість, одиниці. Перед тим, як знову ринути в цей потік, потрібно задати собі одне єдине питання: ти впевнена?

Ти впевнена, що хочеш пройти через це знову?

Можливо, ваші інтимні стосунки були неймовірними, але чи варті хвилини задоволення того, щоб забути, скільки болю він робив тобі, і знову буде робити. 

І не завжди це були зради, алкоголь, інколи тебе просто  дратувало, коли він розкидував шкарпетки по цілій квартирі, або зрізав нігті на обідній стіл. Можливо, він не дарував тобі подарунків, не приділяв тобі достатньо уваги – цей список можна продовжувати без кінця. 

Не забувай головного: він став твоїм колишнім з якоїсь причини.

Чому ви розсталися? Що тобі остогидло настільки, що ти вирішила піти? Можливо, вам краще залишитися друзями й не починати знову все по колу… Якщо ти не змирилася з його недоліками тоді, то навряд чи щось зміниться зараз. Не варто давати своїй душі марні надії на щасливе майбутнє. 

А ще ви, напевно, помітили, що колишні з’являються тоді, коли ти вже зустріла когось нового, з ким так добре, але ти ще не до кінця впевнена чи готова побудувати нові стосунки.  І тепер готові ви пожертвувати потенційно новими відносинами заради тих, про які ви вже все знаєте?

Не варто повертатися в минуле і взагалі не грає ролі, хто в той раз ініціював розставання. Колишні повинні залишатися там, в спогадах і не слід намагатися воскресити те, що вже давно втратило дихання. Не бійтеся змін, не бійтеся кохати і поринути в нові стосунки з головою.

Це новий досвід, нова людина, нові враження – звучить краще, ніж повертатися до людини з багажем старих образ і непорозумінь.

Якщо причиною вашого розставання була зрада, то потрібно 100 раз подумати, перш ніж давати людині другий шанс. Не факт, що цього разу не закінчиться так само.

Все ж таки якщо ви зійшлися з колишнім, то робіть це з нового листа, не згадуйте минуле, оновіть ваші стосунки, викиньте погане з памяті, бо лише так можна створити щось нове і краще. Завжди пам’ятайте, чого ви хочете, щоб знову не залишитися з розбитим серцем.

Як Ви вважаєте, що можуть стосунки з колишніми мати щасливе завершення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector