– Продамо дачу, авто й оплатимо операцію! – Свекруха важкохвора, та я не згодна, що саме ми маємо її рятувати

Батьки мого чоловіка дуже специфічні й егоїстичні люди. Коли ми готувалися до весілля вони принципово відмовились допомагати, хоча змогу мали. Свекри зовсім не бідні були.

Та ми впорались, трохи мої батьки допомогли. Обидвоє важко працювали, Валерій відкрив власний магазин, бізнес процвітав. З часом навіть вдалося втілити нашу давню мрію – купити невеличкий будиночок за містом. Ми облаштували там лазню й охоче приїжджали відпочивати на вихідні.

Діти наші підростали. Мене дивувало, що свекруха байдужа до онуків. Та щоразу, коли я кликала її на допомогу, вона знаходила тисячу причин, аби відмовити. Лишень згодом зізналася:

 – Я вже не молода, не маю сил на дітей! Я їй люблю, але ж ти зрозумій, мушу про своє здоров’я дбати.

Більше я її ні про що не просила. Якось ми самотужки впоралися. Та раптом помер свекор. Все сталося швидко й неочікувано. Лікарі констатували інфаркт. Тоді свекруха про нас і згадала. Виявилось, що вона зовсім не може організовувати похорон і немає на це грошей. Чоловік взяв на себе усі витрати, і це разом з тим, що ще є зовиця, яка досить непогано живе.

 – А чому Юля зовсім не допомагає?

 – В неї дитина мала, вона не може!

Минуло ще кілька років і свекруха розповіла нам, що вирішила залишити квартиру донечці, адже Юля не ладнає з чоловіком, хоче його покинути. А в нас все добре, маємо житло. Мене тоді це обурило, але чоловік любив свою сестру і прийняв рішення мами. З часом зовиця все ж переїхала до свекрухи разом з дитиною.

І лишень я з тим усім змирилася, як чоловік прийшов і повідомив прикру новину:

Пошепки

 – В мами онкологія. Треба терміново оперувати. А потім ще на хімію! Ми мусимо їй допомогти.

 – А де ж візьмемо гроші?

– Продамо дачу, авто. Що робити?

 – А Юля що продасть?

 – Так, а в неї ж нічого немає.

 – То нехай продасть квартиру, і купить дешевшу і меншу на околиці. Якраз грошей вистачить!

Чоловіка ця пропозиція образила. Ми посварилися, він стверджує, що я жорстока. А мені просто набридло, що усі нас використовують. Вважаю, що це не наш клопіт, а дочки яка отримала в спадок велику квартиру.

А ви як вважаєте? Маємо ми продавати нерухомість?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector