Прохання зовиці мене шокувало. Я розумію, рідні люди, та це вже занадто

Тиждень тому я повернулась додому і застала цікаву картину. Чоловік із зовицею пили чай на кухні. Інна була в сльозах. Я не зрозуміла, що коїться, вже подумала, що вона з чоловіком посварилась.

 – Інно, що сталось?

 – Та я саме розповіла. Мені терміново потрібні гроші. Річ у тім, що мій Стас вклав солідну суму в якийсь бізнес. Словом, це була афера. Та він позичив на неї 80 тисяч, 20 взяв із наших заощаджень. Зараз треба терміново віддати гроші, а їх немає. В мене навіть на харчі ні копійки не залишилось. Не знаю, як бути. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Чому ж ти таке дозволила?

 – Чоловік переконував, що все прозоро. ти ж знаєш, він хороший.

 – Річ у тім, що в нас однаково такої суми немає. Можемо максимум 20 тисяч назбирати.

 – Та я розумію. Того й прошу, щоб ви на себе кредит взяли. Мені не дадуть, я офіційної роботи не маю, чоловікові тим паче в нього кредитна історія погана.

Пошепки

Я не знала, що на це казати. Виходить, що кредит мала брати я, адже чоловік і так виплачував наш борг. Насправді ми люди зовсім не заможні, просто отримали від моєї бабусі квартиру і багато працюємо. Мені шкода Інни і її дітей, але що як її чоловік знову витратить кредитні гроші. Звідки ми будемо віддавати їхній борг?

Наступного дня я попросила чоловіка зателефонувати його сестрі та сказати, що ми не можемо їм допомогти. На що зовиця відповіла агресивно:

 – Ти ж рідний брат. Невже байдуже тобі до племінників?

Вона страшенно образилась. І мені через усю цю ситуацію прикро. Але позика – це досить серйозно, а я не бачу, що вони спроможні віддавати борги. За кілька днів я запропонувала чоловікові, щоб допомагав сестрі харчами. Бодай будемо знати, що вони не голодують.

А як би на моєму місці вчинили ви? 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector