Проходячи повз телефон дружини, побачив, як загорівся екран, і спливло повідомлення в Вайбер (воно висвічується повним текстом). Машинально читаю повідомлення, і мене накриває гарячою хвилею

Не думав, що таке станеться зі мною. Нашому шлюбу 24 роки, дружину кохаю, вірив, що це раз і назавжди. Виховали двох чудових дітей, зараз вони вже дорослі, мають власні сім’ї. Працюю, маю хорошу посаду, дружина також на фірмі керівниця. Однак останні пів року наші стосунки не такі близькі. Оксана аргументувала це проблемами на роботі. Я й сам знав причину, тому намагався її підтримати. 

В інтимному плані також вже все не так пристрасно, як раніше. Дружина неодноразово говорила мені, що їй не вистачає уваги, однак я і розумію, що в довготривалих стосунках це норма. І ось днями я зайшов у справах до кімнати, де лежав її телефон, а  її в цей момент не було в кімнаті. Проходячи повз телефон, побачив, як загорівся екран, і спливло повідомлення в Вайбер (воно висвічується повним текстом). Машинально читаю повідомлення, і мене накриває гарячою хвилею. Якийсь невідомий мені чоловік вітається з моєю дружиною дуже ніжними словами і питає її, коли вони сьогодні зустрінуться?

Я нічого не сказав дружині, пішов в іншу кімнату і став переварювати інформацію. Процес йшов погано, я закликав коньяк на допомогу. Дружина в цей час пішла гуляти з собакою (це вона робила щовечора). Коли вона прийшла, я вже був хорошим і слухав свої улюблені пісні. Вона запитала, що трапилося, я відповів, що все гаразд. Вона не стала питати далі і пішла на кухню. Я з незрозумілими думками в голові ліг спати, бо вранці рано треба було йти на роботу. Але поспав лише годину, прокинувся і знову думи в голові.

На наступний день після роботи я не пішов додому (ноги не несли), а поїхав на дачу. Хотілося побути на самоті. Не сперечаюся, накрутив я себе  дуже сильно. В голові був повний безлад. Дружина зателефонувала пізно і запитала де я. Я сказав, що на дачі. Вона запитала, що трапилося, і тоді я зізнався, що бачив смс від чоловіка, і що я хочу побути один і переварити це в голові.

Потім були розмови, пояснення, умовляння, сльози. Каже, що не було нічого. Просто вона сподобалася цьому чоловікові, він дістав її номер телефону через спільних знайомих і постійно завалює смс-повідомленнями. А вона на них не відповідає. На що попросив показати її переписку. Вона відповіла, що видаляла повідомлення. Тоді я попросив номер телефону цього таємного шанувальника. На що вона сказала, що не вартий він того, щоб я про нього думав (не дала мені номер його телефону). Божиться, що любить тільки мене, що нічого не було, що не варто про це думати і все в такому ключі. Але я чомусь у все це не вірю.

Зараз я відчуваю себе просто спустошеним. Руки на роботі опускаються, ходжу засмучений, хоча завжди на роботі я живчик. В голові стільки всяких поганих думок, що іноді завити хочеться. Начебто не тюхтій, але не знаю що робити. Затих. Все звалилося в один момент. Що б Ви порадили мені в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector