Прохор Шаляпін зважився показати свою нову кохану, схожу на Анджеліну Джолі

Прохор Шаляпін після скандального розставання з Ганною Калашниковою пустився у всі тяжкі. На світських заходах він раз у раз з’являється з різними красунями. На цей раз його помітили в обнімку з дівчиною, як дві краплі води схожою на Анджеліну Джолі.

Прохор не тільки співак, а й прославлений шоумен. Завдяки скандалам, пов’язаних з розлученням з Ларисою Копьонкін і розставанням з Ганною Калашниковою, він став ще більше популярним. Зараз Шаляпін знаходиться в активному пошуку. І на своїй сторінці в Інстаграмі він викладає фото з різними красунями.

Тут Прохор з Оленою Рудовою.

На цьому фото співак з Сабіною Пантус.

А тут з Анастасією Стоцькою.

Дівчину, з якою він з’явився на останньому заході, звуть Алія Нурієва. Вона родом з Башкирії і неймовірно схожа на Анджеліну Джолі. Зустрічаються Прохор і Алія чи ні залишається загадкою. Поки це їхня перша спільна поява в громадському місці.

Алія розповіла журналістам, що вона не робила ніяких пластичних операцій, щоб бути як голлівудська актриса. А те, що вони схожі, це лише цікавий збіг.

До речі, на своїй сторінці Шаляпін днями виклав спільне відео зі своєю колишньою дружиною Ларисою Копьонкін. «Трохи позитиву і літа вам від нас з Ларочкою» — так підписав свій пост Прохор. Невже вони знову разом?

Цікаво, з ким насправді зустрічається Прохор Шаляпін?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: