Пропащу людину вже нічого не врятує – ридала на кухні теща, яка повернулася з Італії. 10 років заробітків в нікуди

Я закохався у свою дружину з першої лиш зустрічі. Красива, худенька, з довгим волоссям і чарівною посмішкою вона гуляла парком. Пам’ятаю, що тоді я був тоді з товаришем. Він ще пожартував, що така як вона ніколи не буде з таким як ми. А я не став зволікати.

Зустрічав її з навчання, дарував квіти, водив у кафе, на вистави й музеї. Ми гарно проводили разом час. А потім я зробив їй пропозицію. І вона сказала “Так!”. Ох, я тоді не тямився від радості. Познайомив її з батьками.

– Сину, дуже гарну наречену ти собі обрав, і добра і чуйна. Видно, що любить тебе. – казала моя мати.

І ми одружились. А на самому весіллі батьки подарували нам ключі від двокімнатної квартири. Нашому щастю не було кінця. Про таке лиш можна було мріяти. Моя Вікторія сама була з великої сім’ї, але рано втратила батька. Жили вони не на широку ногу, але вистачало. 

Минали роки. У нас народилось троє чудових дітей. Найстарша дочка вже виховує своїх двох дітей. Добре, що сім’я примножується. І у всіх хороші стосунки.

Крім відносин між тещею і її наймолодшим сином. Ігор ще на весіллі здався мені якимось підозрілим і безвідповідальним. Потім виявилось, що він багато грошей програє в казино, робить ставки, що він винен більше мільйона гривень.

Коли теща це почула, то мало до лікарні не попала. Треба було швидко вирішувати ситуацію. Ми зі своєї сторони допомогли чим могли, сестра дружини теж. Але їм довелося продати квартиру, щоб сплатити борг.

Так теща залишилась без даху над головою. Та і жити більше не було де. Вирішила поїхати в Італію, доглядати стару жінку, щоб заробити собі на другу квартиру. Поки син орендував житло тут, а доньки жили у чоловіків – мати важко працювала. І приниження терпіла, і втому, і спеку. 

Пошепки

Гроші теща висилила синові, щоб він клав їх у схованку. Але як виявиться потім – життя його нічого не навчило. Так минуло 10 років. Жінка думала, що як повернеться, то здійснить свою мрію. Але на неї чекало дуже гірке розчарування.

Син брехав, що відкладає гроші. Він дозволяв собі витрачати все до копійки. Лиш коли мати за кілька місяців до приїзду сказала, що повертається назавжди зміг відкласти якихось пару тисяч.

Ми самі були шоковані тією новиною. Як він міг так нахабно усім брехати? Невже його совість не мучить? Мати ж заради нього продавала квартиру, їхала важко працювати, а цей негідник так вчинив з нею!

Теща поки що ночує у нас. Ми викликали Ігоря на розмову. І вирішили, що тепер він поїде заробляти матері на квартиру. Я вже по своїх знайомих шукаю йому найважчу роботу за яку добре платять.

Він навіть заперечувати не став. Нарешті дійшло до телепня, що він наробив. Не дивно, що жодна дівчина не хотіла виходити за нього. Тому його тут нічого не тримає! Крім того, як решту життя повертати борг.  

Як Ігор міг так вчинити? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector