– Пропоную обмінятися квартирами! – сказала сусідка. Та за кого вона мене має?

Я з донькою живемо у трикімнатній квартирі, яку колись мені передали у спадок батьки. Помешкання нам наше дуже комфортне та затишне. От любимо нашу оселю, адже тут нам удвох живеться чудово! Багато простору, дві спальні з окремими вбиральнями, балкони, гарний коридор та невелика кухня. Усе, що потрібно у нас є! 

Однак нещодавно, дорогою до квартири, на сходовій клітці, зупинила мене сусідка й неабияк шокувала своєю заявою!! Те, що вона мені сказала розсмішило навіть дитину…

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Добрий день, сусідко! Маю до вас ділову та вигідну пропозицію — почала жінка.

– Добрий день, і яку це? — з цікавістю запитала я.

Пошепки

– Дивіться, у мене велика сім’я: я, чоловік та троє дітей. Усі ми тіснимось у двокімнатній квартирі, а вас з дитиною лиш двоє і живете в трикімнатній. Пропоную обмінятися квартирами, адже так буде вам і нам зручніше! Гадаю, дві кімнати для вас буде більш ніж достатньо.

– Що? Обмінятись квартирами — перепитую я.

– Ну ми вам звісно доплатимо 40 тисяч гривень — заявила сусідка.

– Які 40 тисяч, мені вони не потрібні! І квартиру свою я нікому не збираюсь віддавати! Я не розумію, як ви могли подумати, що я на таке погоджусь? — емоційно відповіла їй я.

В той момент мені в голову не вкладалось, як можна пропонувати чужій людині таку “угоду” ? Чи може жінка думала, що я геть дурна? Тепер ні вона, ні її діти не вітаються з нами, обходять стороною, бо бачте вони образилися. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector