Пропозиція невістки щодо спільного житла з чоловіком мене дуже здивувала. От не думала, що Інна виявиться такою скнарою та нахабою. І боляче за сина, бо він ведеться на її провокації та старається догодити

Моя майбутня невістка виставила моєму синові дуже дивні умови щодо їх спільного житла. 

Інна має квартиру, невеличка однушка з окремою кухнею та санвузлом. Там красивий ремонт, поруч є продуктовий супермаркет, автобусна і трамвайні зупинки, до центру міста їде аж 4 автобуси. 

Олег з Інною зустрічається ще з 1 курсу, каже, що перше кохання. Він за 4 роки їй постійно дарував квіти, водив у ресторани, навіть раз полетіли в Болгарію на 10 днів влітку. 

І ви не подумайте, що гроші на всі ці дорогі подарунки Олег просив у мене чи друзів. Він часто шукав собі якісь підробітки – кур’єр на доставку їжі, роздавав листівки, мив машини. Ще й примудрявся старанно на парах вчитися, нічого не прогулював та закривав на 5 сесії. 

От прийде з пари, поїсть та одразу біжить на роботу. Бувало, що він повертався навіть о 12 чи 1 ночі, навіть не мав сил піти та прийняти душ. Ну і та зарплата йшла на захцянки для Інни.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми з Олегом живемо у двокімнатній квартирі, яка ще мені давним-давно від батьків дісталася. Тут старий ліфт, у який вже страшно заходити, сусіди-пенсіонери, райончик такий спальна радяночка. Поруч вже починаються невеличкі дачні кооперативи з городами. 

Син дуже довго збирав Інні на каблучку, бо дівчина хотіла щось таке дороге та вишукане. Я підтримувала цю ідею, адже це обручка, яку жінка носитиме до кінця життя, річ повинна бути красивою. Так він назбирав майже 2 тисячі доларів, а ще замовив у якогось весільного організатора типу романтичне побачення. Звісно, купив букет зі 101 троянди та освідчився у дуже дорогому ресторані нашого міста. 

І от молодята зараз помалу готуються до весілля. Не поспішають, бо дату обрали на літо, ще маємо декілька місяців у запасі. Я сама, як мама, хочу допомогти синові, дала їм аванс на ресторан та декораторів. А це, на секундочку, обійшлося в 5 тисяч доларів. 

Однак, я гадала, що Інна запропонує Олегові переїхати до неї на квартиру. Місяць минув, а син досі ночує в мене. Ніяких натяків на якесь спільне життя. 

– Сину, ну ти мене, звісно, вибач, що лізу не у свої справи. Але ти не думав, що треба жити зі своєю нареченою? Ви ж одна родина. 

– Мамо, ми тут думаємо, що варто взагалі скасувати весілля.

– Чому? Ви що, розлучаєтеся?

Пошепки

– Ні, просто Інна хоче, аби ми купили спільне житло. А витрачати ще кошти на весілля трохи не по кишені.

– Тобто? У неї ж є своя квартира.

– Ну вона не хоче, аби я на все готове прийшов. І вважає, що я сам повинен купити житло і привести її туди, як жінку. Ну, взяти на себе відповідальність. 

Я була в шоці від такої “пропозиції” невістки. От зараз війна, не знати, що буде завтра. Тим паче, ціни на квартири злетіли аж до космосу. Деякі люди роками відкладають, аби купити навіть нещасну однушку в старому фонді. А ще ремонт треба зробити, меблі купити, майстрам заплатити. 

Навіщо купляти квартиру, коли є дах над головою? І знаєте, хто її так намовив? Батьки, особливо сваха, Ольга Василівна. 

– Так, то була моя ідея. А ви що, хочете, аби ваш син на все готовеньке прийшов? 

– А ви забули, як мій син вашу доньку закордон возив на відпочинок? Чи які подарунки купував? 

– Він повинен це робити, бо він чоловік! І взагалі, ви повинні дякувати, що ми за своїх гостей на весілля платимо і за сукню. 

Дуже дивна та двояка ситуація. Мій Олег Інну подарунками постійно закидав, возив на моря, каблучку дорогу подарував. А вона принципово вперлася, що не буде пускати чоловіка у квартиру. І вже треба купувати нове житло.

Ну от що мені робити? Син вже налаштований, аби брати кредит чи іпотеку, аби лиш Інні догодити. Я вже 100 разів пожаліла, що матиму таку скнару-невістку. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector