Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили

Софія вийшла заміж у 20 років. За чоловіком вона була, як за кам’яною стіною. Він добре заробляв. Тому дівчина довчилася в інституті, і по його проханню не працювати так і зробила. Він завжди хотів її бачити вдома, усміхненою і щасливою. Так вона стала домогосподаркою. Тримала квартиру в чистоті, а на плиті завжди щось було свіжоприготоване. 

У них народився син та дочка. Мати добре дбала про дітей, навіть коли вони стали геть дорослими. Та сталась біда. Чоловіка не стало близько двох років тому. Сидіти одній вдома жінка не стала. Треба було себе забезпечити й дітям допомогти. 

Її подруга не раз їздила в Італію на заробітки. Все як приїде, то розказує, що накупила дітям і їде назад. Тому Софія вирішила зробити так само. Все одно це краще ніж нічого. 

Так подруга взяла Софію до себе. Треба було поспішити, бо дочка мала виходити заміж, потрібно на ресторан і сукню. А син ще роботи не знайшов. Перші два роки жінка працювала майже без вихідних. Ні разу не приїжджала додому, щоб швидше назбирати грошей. 

Згодом і син повідомив, що одружується. Знову прийшлося працювати безупинну, адже він хотів купляти собі квартиру. Мати навіть не встигала собі відкласти грошей, усе одразу висилала йому. так минуло ще півтора року. Вона вже хотіла повернутися додому, щоб одняти дітей і нарешті познайомитися з зятем і невісткою. Сильно скучила за рідним краєм. 

У серпні Софія б мала святкувати ювілей – 50 років. Вона хотіла запросити дітей і посидіти в ресторані, але надумала зробити їм сюрприз і нічого не сказала про свої плани. Жінка ще сама не знала, чи їй все вдасться організувати, бо були нюанси з відпрошенням з роботи. 

Пошепки

Та їй все вийшло. Вона вже тримала квитки додому і подзвонила дітям, щоб ті її зустріли, допомогли важкі пакунки довести додому. Та ніхто не збирався по неї виїжджати. Діти заявили, що їдуть на відпочинок з друзями й нічого змінити вже не можна. 

У день її народження вони просто привітали її телефоном і сказали, що через кілька днів повернуться з тортом і тоді вони всі разом відсвяткують.

Софія подякувала і поклала трубку. Для себе вона вирішила більше не повертатися в Італію. Якщо діти вже такі дорослі й самі собі дають раду, на відпочинки їздять, то здатні про себе подбати. Вона вже і так багато їм допомогла. А жінка поживе у своїй квартирі, на якусь зарплату протягне. Все одно це краще, ніж сидіти в чужій країні й заробляти на дітей, які її не цінують.

Хто неправий: Софія чи діти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector