Прості способи перевірити якість прального порошку

Якщо колись люди бідкалися через дефіцит певних засобів чи продуктів, то зараз ми маємо силу-силенну всього, чого тільки душа забажає. Вибір і справді вражає градацією ціни та якості.  

Але сьогодні поговоримо про пральний порошок. Б’ємося об заклад, що ви й гадки не мали, що деякі з них можуть бути шкідливими і псувати не тільки одяг, а й стан шкіри.

Марок цього засобу чимало. Але вгадати, які з них хороші, а які тільки намагаються вдавати із себе таких по одній тільки пачці, важко.

Тож не дивно, що від деяких порошків плями не відпираються, а від інших світла білизна стає сірою.

Сьогодні, щоб полегшити вам життя, розкриємо маленький секрет. Він допоможе вам вберегтися від неочікуваних негараздів і навіть зекономить гроші.

Для того, щоб перевірити якість прального порошку, можна просто розвести його з водою. Після цього вкинути в нього білок з курячого яйця, звареного круто.

Тепер залишається чекати.

Якщо за добу білок залишиться неушкодженим, то ваш пральний порошок краще викинути у смітник.

Якщо ж білок розм’як і почав розчинятися, то вашим мийним засобом можна прати темні речі та речі з легким забрудненням.

А ось якщо, білок цілком розчинився, у вас хороший пральний порошок і ви можете сміливо використовуйте його для прання білих речей зі стійкими забрудненнями.

Якщо цей спосіб вам не сподобався, можемо порадити ще один.

Отож, вам знадобляться 2 склянки до половини наповнені водою. В одну із них даємо порошок, який хочемо перевірити, а в іншу – той, у якості якого ми впевнені. У кожну склянку додаємо ще по 3 краплі зеленки. Усе добре збовтуємо і звертаємо увагу на колір.

У склянці з хорошим порошком зеленка втратить своє забарвлення.

Зате в склянці з неякісним мийним засобом колір зеленки залишиться без зміни.

Ось такі прості способи допоможуть вам визначити, яким пральним порошком варто користуватися, а який слід викинути у смітник. 

Хай щастить!

А ви віддаєте перевагу конкретному пральному порошку чи не зациклюєтеся на подібних нюансах?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector