Прості звички, які можуть допомогти вам схуднути

Скільки разів на рік ви починали нову дієту? Були результати? Ми вважаємо, що втрата ваги не повинна бути стресовою або складною. Все, що вам потрібно зробити, це створити прості звички, які допоможуть із задоволенням скидати вагу. Ось 8 науково доведених порад, які допоможуть вам створити тіло своєї мрії.

1. Якщо вам не подобається займатися спортом, досить 30 хвилин

Хороші новини! Дослідники з Університету Копенгагена, Данія, виявили, що тренування протягом 30 хвилин в день допомагає вам скинути на 25% більше ваги, ніж цілу годину тренувань.

2. Їжте повільно і усвідомлено

У цьому мінливому світі, їжа швидко стала поганою звичкою, яку можна виправити, тільки якщо ви дійсно цього захочете. Як не дивно, прийом їжі швидко зменшує відчуття ситості, що призводить до переїдання. Коли ваш мозок виявляє, що ваш шлунок повний, ви вже з’їли набагато більше, ніж потрібно вашому тілу.

3. Уникайте прийомів їжі за комп’ютером або телевізором

За даними американського журналу Clinical Nutrition, телевізійна реклама їжі, особливо нездорової їжі, підвищує наш апетит і змушує нас переїдати. Крім того, коли ми їмо перед нашими комп’ютерами або телевізором, ми часто не звертаємо пильну увагу на нашу їжу і не знаємо, скільки ми з’їли.

4. Не перегрівайте свій будинок

Коли ми піддаємося впливу холоду, ми тремтимо: наші скелетні м’язи скорочуються, виділяючи тепло, спалюючи зайві калорії в процесі. Ми також виділяємо тепло навіть в помірно холодних умовах, коли ми не тремтимо. Тому, коли весь будинок опалюється, нам більше не потрібно пристосовуватися до різних температур, і ми спалюємо менше енергії.

5. Читання харчових етикеток

Етикетки з інформацією про харчування можуть бути дуже корисні, допомагаючи вам зробити правильний вибір і скинути вагу.

Дослідження, опубліковане в Журналі у справах споживачів, показує, що люди, які регулярно читають етикетки на продуктах харчування, з більшою ймовірністю худнуть, особливо жінки у віці від 37 до 50 років.

6. Їжте більше йогурту і горіхів

Згідно з дослідженнями, проведеними в Гарвардській школі охорони здоров’я, вживання йогурту і горіхів в довгостроковій перспективі більш ефективно для схуднення, ніж вживання фруктів і овочів.

7. Гострий перець і спеції

Вживання в їжу перцю чилі та інших гострих перців також допомагає скинути вагу, так як прискорює обмін речовин. Крім того, згідно з дослідженням Університету Пердью, кайєнський перець знижує апетит і спалює калорії швидше.

8. Пийте воду

Це допомагає тримати водний баланс організму в нормі, викликає почуття ситості і прискорює обмін речовин, що допомагає вам скинути вагу. Клінічні випробування, представлені на засіданні Американського хімічного товариства, підтвердили, що вживання двох склянок води перед їжею допомагає людині скинути вагу і боротися з ожирінням.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: