Простий спосіб позбутися капустянки у вашому городі назавжди

Шкідники — основна проблема більшості городників. Та найгірше, що вони можуть зробити для врожаю, — пошкодити коріння рослини. А це побачити можемо не одразу.

Найвідоміший шкідник, який завдає шкоди кореневій системі, — капустянка. Це велика комаха, розмір якої досягає аж 5 сантиметрів! Тож уявіть, скільки їй треба вашого майбутнього врожаю, щоб насититись.

Але вона усе коріння не їсть, а лише «куштує». Коли вона відкушує корінь, то він після цього не відновлюється і засихає. А найкращий варіант — росте, але не має плодів.

Та є спосіб, який точно позбавить вас цього шкідника і допоможе забути капустянку. До всіх переваг, спосіб ще й бюджетний.

Цей засіб не буде травмувати ваш врожай хімією.

У чому ж секрет? У яйці.

Точніше, шкаралупа яйця. Капустянка обожнює шкаралупу  і готова якнайдалі повзти, лиш би поласувати нею. Але таке частування буде для неї останнім.

Не існує точних пропорцій. Але чим більше буде шкаралупи — тим менше капустянки.

Подрібніть шкаралупу дрібно, але не до пилу.

Перекопайте грядку в проблемних місцях, де була капустянка і посипте шкаралупою.

Після цього іще раз перекопайте грядку.

У чому причина вашого усміху?

Капустянка повністю з’їдає крихти шкаралупи, які її шлунок не може перетравити, тому ці гострі крихти пошкоджують її внутрішні органи, так капустянка помирає.

Як бачимо, собівартість такого засобу мінімальна, її майже не існує, адже яйця є в холодильнику майже кожної родини, а шкаралупу переважно викидають.

Чи виникали у вас проблеми з підземними шкідниками?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: