Простий спосіб, як легко очистити забруднений комір пуховика без прання

При частому носінні верхнього одягу в місцях його дотику з тілом або якимись предметами з’являється брудний, засмальцьований блиск. Одяг виглядає неохайно, але і прати взимку часто незручно. Спосіб видалення «засаленого» місця за допомогою засобів для миття посуди допоможе швидко прибрати проблемні місця з верхнього одягу.

Улюблений верхній одяг забруднюється в першу чергу на манжетах, на комірці, на ліктях або передній планці, в місці знаходження застібки. Погодні умови взимку не дуже сприяють швидкому висиханню такого одягу. 

Щоб приготувати даний засіб, нам потрібно змішати приблизно половинку чайної ложки засобу для миття посуди зі 100 мілілітрами води. Все ретельно перемішуємо, щоб утворилася піна.

На забруднену ділянку даний розчин слід наносити губкою або ж старою щіткою для зубів. Після цього, ми залишаємо даний засіб приблизно на 5 хвилин. Далі ми акуратно змиваємо очищені ділянки та сушимо одяг.

Коли ж почищена ділянка на куртці підсохне, одразу нанесіть на неї міцелярну воду. Найкраще для цього використовувати ватний диск. Після протирання знову змиваємо засіб та просушуємо його. Комір знову буде як новий!

До речі, даний метод може спокійно обійтися й без використання міцелярної води. Вона не є обов’язковою в цьому випадку. Просто вона надає вашій куртці приємного запаху!

А ви знали про даний засіб?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector