Простий спосіб, який запобігатиме потраплянню на вас кліщів

В теплу пору року люди більше часу проводять на природі.

Цей період відомий не лише палючим сонцем, а й кліщами, які можуть завдати неабиякої шкоди організму. Хоча укуси кліщів можуть викликати невеликий дискомфорт, основна небезпека виходить не від самого кліща, а від патогенних мікроорганізмів (бактеріальних і вірусних), які переносить кліщ. За своє життя кліщ кусає багатьох тварин, птахів і, іноді, людей — а тому здатний передавати деякі інфекції між своїми господарями. 

Найбільш небезпечний кліщ у весняно-літній період, в серпні небезпека зараження різко знижується, а у вересні-жовтні практично сходить нанівець.

Найбільш активні кліщі вранці й ввечері, люблять затінені вологі місця з густим підліском. На світлих місцях їх зазвичай не буває. Кліщі люблять перебувати поблизу стежок, по яких ходять тварини (в тому числі і миші). Люблять місця, де пасеться худоба, різні вирубки та глухі місця.

Найкращий спосіб для відлякування кліща — поєднання ефірної олії та ролика для чищення одягу. Нанесіть олію на ролик та проведіть ним кілька разів по всьому тілу. 

Як вибрати ефірну олію

  • М’ятна олія — ​​отрута для всіх комах.
  • Лавандова олія просто відлякує кліщів.
  • Евкаліптова і лимонна теж відлякує комах своїм запахом.

Бережіть себе та своїх близьких!

Ви знали про цей спосіб?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: