Просто долий оцет в пральну машинку: секрет, за який можна багато чого віддати

Столовий оцет – не замінний в арсеналі кожної господині, адже його можна використовувати не лише для приготування страв. Цей засіб чудово очищує кахель, змішувачі та крани, повертає природний блиск, разом з содою відбілює раковину та очищає труби.

Також досвідчені господині використовують оцет для застосування в пральній машині. А чому, ми вам розповімо…

Чим відпирати речі

1. Оцет чудово пом’якшує процес прання, тому його радять використовувати тоді, коли потрібно випрати речі з щільної тканини. 

2. За допомогою оцту можна вивести плями різного виду: від жиру, поту, фруктів. Просто слід додати 50 мл оцту у відсік пральної машинки. 

3. Також оцет є надзвичайно ефективним для усунення неприємно запаху. Просто потрібно додати в місце ополіскувача 100 мл оцту. Також саме оцет чудово усуває запах після неприємного інциденту, які можуть створити наші домашні улюбленці.

Пошепки

4. Чудовий відбілювач. Оцет руйнує усі молекули бруду на одязі. Просто додайте оцет в барабан з речами й повернете їм чистий білий колір.

5. Оцет допоможе позбутися від плям іржі на одязі. Приготуй кашку з оцту і кам’яної солі і натри нею пляму. Залиш на кілька хвилин, а потім випери річ як зазвичай.

Окрім цього, не слід забувати, що саме оцет є чудовою профілактикою утворення накипу в пральній машині.

Для чого не використовувати

Одяг та білизну з шовку, мережива, атласу, оксамиту, шифону та шкіри краще не прати з оцтом. Усі ці речовини дуже чутливі до кислот й можуть змінити свою структуру.

А як ви застосовуєте оцет?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector