«Просто Марія»: як виглядають актори улюбленого серіалу, через 30 років

Вперше, на наших екранах серіал «Просто Марія», з’явився в 1993 році. Вітчизняному глядачеві відразу ж запала в душу історія простої мексиканської селянки. І дорослі, і діти, сидячи перед екранами телевізорів, із завмиранням серця стежили за долею улюблених героїв. І ось, пройшло 30 років з моменту прем’єрного показу. Думаю, багатьом цікаво якими ж стали улюблені актори, адже за цей час вони сильно змінилися.

Вікторія Руффо (Марія)

Роль Марії зробила з актриси національного кумира. Вона досі знімається в теленовелах, грає в театрі і навіть, спробувала себе в ролі телеведучої.

Хайме Гарса (Віктор)

Актор отримав велику популярність в рідній Мексиці. Він вдало поєднував акторську і співочу кар’єру. Випустив 20 музичних альбомів. На 68-му році життя 14 травня 2021 року не стало видатного актора. 

Мануель Саваль (Хуан Карлос)

Актор був затребуваний і отримував безліч пропозицій про зйомки в теленовелах. Однак, в 2006 році, у нього виявили пухлину гортані, актор позбувся можливості говорити. А в 2009, помер, у віці 53 років.

Пошепки

Тоньо Маурі (Хосе Ігнасіо)

Персонаж Хосе Ігнасіо, особливо полюбився глядачкам. А сам актор отримав величезну популярність. Він і зараз продовжує активно зніматися в кіно.

Сільвія Дербес (Донья Матильда)

Актриса мала успішну кар’єру, знялася в безлічі мексиканських теленовелах. Однак, в 2002 році, у віці 70 років, актриса померла від раку легенів.

Анхеліка Рівера (Ізабелла)

Актриса активно знімалася в мексиканських серіалах, мала популярність. Але покинула кіноіндустрію, коли зустріла свого майбутнього чоловіка. У 2010 році, вона вийшла заміж за президента Мексики і стала першою леді.

Ви пам’ятаєте цих героїв серіалу “Просто Марія”? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector