Просто почніть діяти: 8 хвилин перед сном – тренування, яке можна зробити біля ліжка

Цей пост для тих, хто хоче максимально швидко втратити зайву вагу та привести себе у форму.  

Сьогодні ми з вами ділимося ефективним планом тренувань, який склала група експертів спеціально для тих, хто хоче схуднути. Щоб отримати гарне тіло, просто виконуйте ці 7 прав, які займуть не більше 8 хвилин в день.

Ось вправи, які ви повинні робити:

1. Підняття ніг.

Ляжте спиною на рівню поверхню та покладіть під сідниці руки. Після цього слід підняти плечі та ноги від підлоги одночасно. Затримайтеся в такій позі на декілька секунд, а потім поверніться в попереднє положення. Виконайте 10 разів. 

2. Зворотна планка.

Потрібно сісти на підлогу та впертися руками. Підняти тулуб за допомогою витягнутих рук і п’ят. Стегна потрібно підіймати таким чином, щоб тіло утворило пряму лінію. Затриматися на декілька секунд й повернутися у вихідне положення. 

3. Місток лежачи

Зміцнює спину, м’язи сідниць, прес і стегна, а також розтягує підколінне сухожилля.

Вихідне положення: лежачи на спині, потрібно зігнути ноги в колінах. Потрібно підіймати сідниці в гору та впиратися долонями в підлогу. Затримайтеся в цій позі на 30 секунд. Кількість повторів: 5.

Пошепки

4. Випади.

Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. Акуратно робіть крок вперед, згинаючи передню ногу. Коліно при цьому має утворювати кут з підлогою 90 градусів. Поверніться в початкове положення. Потрібно робити 3 підходи по 10 разів на кожну ногу.  

5. Скручування.

Ляжте спиною на рівню тверду поверхню та підійміть своє тіло, руки при цьому витягнуті перед собою. Після цього потрібно повертати тулуб в сторони так, щоб руки буди паралельно підлозі. Протримайтеся буквально пару секунд і повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу для іншої сторони.

6. Розтяжка.

З положення лежачи слід підняти коліна під кутом 90 градусів. Розставити руки та коліна в сторони максимально широко, а потім повернутися назад. Повторити десять разів.

7. Класична планка.

Планка швидко підтягує буквально все тіло, включаючи живіт. Станьте в упор лежачи, опустіться на лікті. Напружте прес і не провисайте животом. Тіло повинне утворювати пряму лінію. Стійте в планці 1 хвилину.

Якщо будете виконувати ці вправи через день, то точно побачите результат!

Ви робите домашні вправи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector