Просто посеред дня я випадково побачив свою дружину в кафе. А тоді дізнався, що вона вже пів року мені бреше

Я ніколи не сумнівався у своєму виборі. Знав, Світлана  – саме та. Ми жили душа в душу вісім років. Дітей не мали, все планували, що згодом народимо. Та спочатку хотіли заробити на квартиру, а потім почалась пандемія, а тоді війна. Все було не на часі.

Моя Світлана дуже гарна, вона завжди доглянута, слідкує за собою, займається спортом. Працює у відомій компанії, гарну зарплату отримує. Саме об’єднавши зусилля нам вдалося придбати гарну квартиру в новобудові, пристойну автівку. 

І все в нас було добре, аж якось дружина заявила:

 – Набридла мені ця робота. Увесь час кудись поспішаю, нічого не встигаю. Хочу бути, як всі нормальні жінки, займатись домашнім затишком. Хочу, щоб ми частіше їздили на відпочинок.

 – Люба, зараз такі важкі часи. За роботу варто триматися, ніхто ж не знає, що далі буде. Тим паче в тебе хороше місце, гарна зарплата.

Вона наче погодилась. Ми жили, як завжди.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось, одного дня я повертався із зустрічі з партнерами просто посеред дня. Дивлюсь, а в кафе сидить моя красуня з подругами, каву п’є. Вирішив підійти поцікавитись, як її з роботи пустили.

 – Привіт! Як справи?

 – Ось, з дівчатами зустрілась. Давно не бачились. Хочемо зараз в спа піти.

Пошепки

 – А з роботи тебе відпустили.

Вона опустила очі, подруги зніяковіли. 

 – Давай вдома поговоримо, коли я повернусь.

Я відразу збагнув, що щось не так. На вечір Світана повернулась і зізналась:

 – Я вже пів року, як покинула роботу. Казала ж тобі, що набридло.

 – Але як ти могла не порадитись?

 – Не вважаю, що мушу. Я достатньо напрацювалась. Хочу нарешті відчути, що маю чоловіка, який про мене подбає. Ось Наталчин Коля взагалі їй працювати не дозволяє. Хоче, аби вона домом і собою займалась.

 Присоромила мене дружина цими словами. Та я не вважаю, що нудитись вдома – це нормально для жінки. Кожна людина має удосконалюватись. Та й не думав я, що Світлана такого життя хоче. А найгірше, що вона так довго обманювала. Не знаю, як тепер їй довіряти.

А ви як гадаєте, дружина має сидіти дома чи працювати?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector