Просто робіть йогу для обличчя – і станете на 15 років молодшою

Йога для обличчя – особлива практика, яка може повернути пружність шкірі обличчя і шиї. Регулярні вправи допоможуть прибрати мімічні зморшки і повернути м’язам тонус.

Безумовною перевагою цієї процедури є те, що основним інструментом будуть ваші руки: ніяких додаткових приладів не потрібно. Достатньо виділити кілька хвилин для себе, дзеркало і обличчя без макіяжу.

Користь практики:

  • поліпшення тонусу шкіри;
  • розгладження дрібних зморшків;
  • моделювання овалу обличчя;
  • позбавлення від подвійного підборіддя;
  • підвищення пружності шкіри в зоні шиї;
  • усунення набряклості.

1. Розгладжуємо чоло

Дві руки необхідно стиснути в кулаки. Кісточки вказівного і середнього пальців помістіть в центр чола і натисніть. Розводьте кулаки в сторону скронь, але не розслаблюйте натиск. На завершення легко натисніть кісточками пальців на скроні. Повторення – 4 рази.

2. Підтягуємо шию

Губи необхідно скласти трубочкою, а потім повільно переміщати їх з правою в ліву сторону. Ви повинні відчувати натяг в лівій щоці. Підборіддя має бути підняте на 45 градусів. Повторіть в кожну сторону 8 разів. 

3. Підтягуємо обличчя

Долоні притисніть до скронь. Легким натиском ведіть їх вгору, таким чином підтягуючи шкіру обличчя. При цьому рот має бути відкритий, утворюючи літеру О. Залишайтеся в такому положенні 5 секунд. Вправу повторіть 2 рази.

4. Підтягуємо повіки

Плечі мають бути опущенні. Праву руку витягніть вгору, а кінчиками пальців торкніться лівої скроні. Безіменний палець повинен бути у кінчика брови, а вказівний – на скроні. Легко натягуйте шкіру.  Голову покладіть на праве плече, але ні в якому разі не згинайте спину. Повторіть те ж саме з лівою рукою.

Вам сподобалася стаття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector