– Просто в мене на очах! Безсоромна! – Я довірилась свекрусі, а вона влаштувала шпигунські ігри

Раніше я вважала, що свекруха в мене хороша, добра. А виявилось, така вона лише тому, що ми живемо окремо. Мені пощастило, адже я отримала від бабусі спадок – двокімнатну квартиру. Саме там ми оселилися після одруження. Та у квартирі був старий радянський ремонт.

Кілька років ми збирали гроші. А тоді вирішили, що переробимо навіть планування. Тож жити там було неможливо і нам довелося на три місяці переїхати до батьків чоловіка. Саме тоді все з першого дня я зрозуміла – не така моя свекруха й проста людина.

 – От подивись яка в мене білизна білосніжна. Я навмисне виварюю, а в тебе он – все сіре.

 – Нічого, однаково хочу нові комплекти придбати.

 – Оттак витрачати гроші не добре. Ви ж нічого не назбираєте. Я тебе навчу і будеш теж виварювати.

І що ви думаєте, наступного дня я три години відварювала білизну в мисці на кухні. А це спека й літо. Так це був лише початок. Далі ми разом закривали огірки, прасували весь одяг і робили чимало різного, що я вважаю марно витраченим часом. Та я усе терпіла і чесно слухала. А одного разу Ніна Василівна попросила:

  – Слухай, мене на ювілей тут запросили. Чоловік хворий, не піде. Син не схоче. Ходімо зі мною, розважимося. Так не хочу одна йти.

 – Але ж я там нікого не знаю.

 – То нічого.

Я погодилась, адже давно ніде не була. Ми економили й не дозволяли собі походи в ресторани. Оскільки на святі мали бути усі друзі свекрухи – я розуміла, що мене будуть оцінювати. Тому зробила усе, аби мати гарний вигляд. Зачіску, макіяж, нову сукню вдягнула.

Коли ми прийшли до ресторану, я відразу помітила, як усі на мене дивляться. Ніна Василівна охоче вихвалялася:

Пошепки

– Он яка в мене гарна невістка, ще й чемна, слухняна.

З’явилися в мене на святі й кавалери. Все кликали танцювати. Я відмовлялась, хоча й мала бажання розважитись. А тоді свекруха втрутилась:

 – І чого ж ти не танцюєш? Йти, це ж нічого не означає.

 І я погодилась потанцювати з одним хлопцем. Свято було досить гарне й додому я повернулась цілком задоволена. Та раптом почалось таке, чого я ніяк не чекала.

Щойно ми зайшли у квартиру, свекруха почала:

 – А твоя, сину, не промах. Просто в мене на очах крутила з іншими чоловіками! Безсоромна!

Мій Андрій розлютився. А тоді вона йому ще відео показала, мовляв, дивись, яка задоволена, заміну шукає.

Я страшенно посварилась з чоловіком. Зібрала речі й пішла. Він навіть мого пояснення не хотів слухати. Мені довелося жити в подруги.

Наступного дня Андрій прийшов і я йому все розповіла. Та попередила, що до свекрухи не повернусь. Не зможу вже довіряти такій людині. І взагалі не знаю, як з нею надалі спілкуватися.

Порадьте, що мені робити? Як налагодити зв’язок з такою людиною?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector