Просто жити: 10 способів припинити все ускладнювати

Робота, грошові проблеми, сильні навантаження, брак відпочинку і вражень, недоброзичливці, рутина, повсякденні турботи – цей список можна продовжувати до нескінченності, тому що наше життя щодня ускладнюють тисячі речей. Але ж так хочеться забути про все це і почати жити легко і щасливо!

Сьогодні ми ділимося правилами, як менше переживати за все та перестати ускладнювати собі життя. 

1. Навчіться на досвіді минулого, а потім взагалі забудьте про нього!

Ви можете використовувати минулі помилки лише для того, щоб зробити для себе якийсь висновок. Проаналізуйте свої вчинки та підбийте підсумки. Після цього це варто забути. Ні в якому разі не можна картати себе за минуле. Зараз вже нічого не змінити, тому краще відпустити ситуацію.

Успіх полягає не в тому, чого ви домоглися до того чи іншого моменту, а в тому, чого ви навчилися і як далеко зайшли, щоб цього досягнути.

2. Зосередьтеся на тому, що дійсно важливе.

Визначте власні пріоритети в житті. Зробіть список з речей, які ви маєте зробити за день та проставте їх за значимістю. За декілька разів ви вже автоматично будете робити те, що дійсно важливе. 

3. Зосередьтеся на продуктивності, а не на роботі.

Постарайтеся не просто виконувати роботу, а виконувати її правильно. Варто пам’ятати, що задоволення ви маєте отримувати ще від процесу, а не лише від результату. Сам по собі результат рідко може ощасливити. 

Не захоплюйтеся непотрібною роботою, навіть тією, яка здається терміновою, якщо тільки вона насправді не є важливою.

4. Віддавайте те, що хочете отримати.

В житті все повертається бумерангом. Робіть для інших те, що б хотіли для себе. Ви отримуєте все найкраще від інших в тому випадку, якщо самі віддаєте все найкраще. Почніть застосовувати на практиці це золоте правило.

Для того, щоб бути коханою, потрібно кохати. Для вірної дружби – потрібно бути хорошим другом і т. д.  Це правило працює. І все насправді дуже просто.

5. Перестаньте намагатися відповідати очікуванням.

Не варто намагатися дружити з усіма. Розвивайте ближчі стосунки з меншою кількістю людей. Почніть концентруватися на тому, щоб багато означати для конкретної людини.

Допомогти або догодити всім неможливо. Але якщо ви зможете змусити посміхатися одну людину, це зможе змінити світ. Можливо, не весь світ, але світ цієї людини точно. Тому звузьте коло своїх цілей і будьте собою.

6. Робіть те, що вам підказує серце.

Ви повинні робити те, що вам приносить задоволення. Будьте чесними з собою, не бійтеся власних емоцій  та почуттів. Це шлях не лише до спрощення життя, а й порада, як зробити його щасливим. Людина досягає успіхів тільки тоді, коли вона вірна собі.

7. Припиніть витрачати час і гроші на отримання максимуму з усього.

Занадто багато людей купують речі, які їм не потрібні, за гроші, яких у них немає, для того, щоб вразити людей, яких вони не знають. Не витрачайте, щоб справити враження на інших. Не варто жити, намагаючись обдурити себе ідеєю, що багатство вимірюється матеріальними цінностями. 

Пам’ятайте, головне якість, а не кількість.

8. Припиніть проводити час з неприємними людьми.

Почніть проводити час з приємними, розумними, цілеспрямованими людьми, вашими однодумцями. Взаємини повинні вам допомагати, а не шкодити. Оточіть себе людьми, що володіють тими якостями, які ви прагнете знайти. Вибирайте друзів, чиєю дружбою ви будете пишатися.

9. Відмовтеся від стереотипів.

Найбільші труднощі в житті можуть виникати через неправильне розуміння людей. Це може призвести до розладів, сварок і нерозуміння. Замість того щоб навішувати на інших ярлики і оцінювати людей відповідно до поширених стереотипів, навчіться розуміти справжню сутність іншої людини. Забудьте про поспішні висновки і щиро зацікавтеся своїм оточенням. 

10. Наведіть порядок у своїй голові.

Хаос в думках трохи дратує, чи не так? Особливо коли вночі годинами не можеш заснути. Або коли намагаєшся запам’ятати все, що потрібно зробити за сьогоднішній день, і здається що мозок вже закипає. Активні заспокійливі практики протягом декількох хвилин в день допоможуть вам позбавитися від цих проблем. 

Що б ви ще додали до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector