Простий спосіб очищення лійки душа, від водного каменю, накипу. Нескладно і ефективно

Якби ви не старалися, але камінь може з’являтися на будь-якій лійці. Зазвичай забиваються отвори, що значно погіршує подачу води, і лійка вже не функціонує. Сьогодні ми поговоримо про те, як очистити сантехніку від накипу й зробити лійку, наче нову. 

ЯК РОЗІБРАТИ ЛІЙКУ ДЛЯ ДУШУ

Жорстка вода містить величезну кількість солей магнію та кальцію, і все це каміння постійно осідає на сантехніці, з часом можна побачити характерний вапняний наліт. 

Ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Вапняного нальоту можна позбутися за допомогою лимонної кислоти. Для цього потрібно розібрати лійку й занурити її  в спеціально приготовлений розчин. Зазвичай всі отвори забиваються нальотом та камінням, тому потрібно ще й зняти кришку лійки для ретельного очищення, але перед цим від’єднайте її від шланга.

Є різні конструкції: в деяких кришка відкручується одразу цілком, а в інших – спершу потрібно відкрутити центральну заглушку, а потім від’єднати й всю кришку від отвору. 

Якщо у вас лійка з перемикачем, то такі кришки з таких зазвичай знімають штировим ключем. Також можете це зробити завдяки довгогубцям або ножицями з закругленими кінцями.

Ось цю частину і потрібно очистити від нальоту. Для приготування розчину заздалегідь придбайте в магазині пакетик лимонної кислоти на 80 г – половини з цієї кількості цілком достатньо, щоб очистити одну лійку. 

40 г лимонної кислоти слід насипати в миску та все залити гарячою водою (не окропом). Далі кришку від лійки слід занурити в отриманий розчин. 

Залишити кришку на годину, а потім вийняти й просушити. Ретельно перевірити всі отвори. 

Ваша кришка буде, наче нова. На ній – ні крихти вапняного нальоту. Також бувають незнімні душі – в такому випадку залийте розчин оцту в поліетиленовий пакет  і зав’яжіть його так, щоб насадка була повністю занурена в суміш. Залиште на дві години.

Як Ви очищаєте лійку для душу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector