Протверезна правда про чоловіків. Можливо, дуже неприємна!

Жінкам варто зрозуміти одну важливу річ: якщо ви дійсно сподобалися чоловіку, він це обов’язково продемонструє.

Просто прийміть той факт, що навіть сором’язливий чоловік проявить до вас знаки уваги. Не потрібно шукати виправдання байдужості. Так ви лише відгороджуєте себе від жорстокої правди, яка рано чи пізно поранить вам серце.  Кожна жінка заслуговує на правду, тому навчіться її розрізняти. 

Протверезна правда про чоловіків:

  • «Я не знаю або побачимо» означає «у нас не буде спільного майбутнього»
  • Чоловік завжди дасть вам зрозуміти, що ви йому подобаєтеся, і що він хоче бути саме з вами. 
  • Якщо чоловік говорить вам «Я зараз не хочу серйозних стосунків» це означає «Я не хочу цих стосунків саме з тобою»

1. «Ніякої ясності» означає «ніякого спільного майбутнього»

Просто прийміть це як факт! Якщо ваш чоловік уникає розмов про майбутнє, як тільки ви говорите про серйозність своїх намірів, а він переводить тему розмови, або ж прямим текстом говорить про те, що не готовий до чогось більшого, то ці стосунки краще припинити. Ви можете роками чекати, щоб він змінив своє рішення, а потім все обірветься в один момент.  

2. Якщо ви дійсно йому подобаєтеся – він дасть вам про це знати. Все інше – просто ваші виправдання його поведінки

Не шукайте виправдань для чоловіків… Це найгірша помилка, адже вони роблять лише те, що дійсно хочуть, без таємних мотивів чи натяків. Те, що ви бачите, це і є реальність.  Якщо чоловік дозволяє собі випадати з вашого життя, пропадати,  а потім з’являтися, коли йому заманеться — це не ваш чоловік. Зрозумійте, він не відчуває до вас серйозних почуттів. Потрібно чітко дати знати чоловікові, що ви не хочете бути просто коханкою. Тепер лише конкретика.

Якщо ви відкрили серце своєму чоловікові, призналися йому у коханні, а він у відповідь мовчить — забудьте його. Чоловік, який дійсно вас кохає, буде прагнути провести з вами кожну вільну мить. Він буде телефонувати та цікавитися вашим життям. 

3. Якщо чоловік говорить вам «Я зараз не хочу серйозних стосунків» це означає «Я не хочу цих стосунків саме з тобою»

Чоловік, який дійсно захоче бути з тобою — буде. А всі інші слова та причини — зайві, це лише відмовки. Часто чоловіки аргументують своє небажання бути з жінкою такими недолугими виправданнями, як «криза в країні», «я ще занадто молодий для цього», «спочатку потрібно встати на ноги»… 

Насправді закоханий чоловік не буде бачити ніяких перешкод. Перед ним буде його жінка, і він зробить все, щоб її не втратити. Такий чоловік боїться, що ви можете піти, тому матеріальне становище чи інші негаразди для нього не стають проблемою.

Тому навіть не сумнівайтеся, якщо він говорить, що не хоче ніяких стосунків, то так воно і є.

Жінки будуть щасливими  тоді, коли припинять мислити ілюзіями!

А ви згодні зі мною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: