Провчила нахабну клієнтку та її доньку. Будуть знати, як насміхатися з літньої прибиральниці та шануватимуть чужу працю!

Знаєте, я ненавиджу нахабних клієнтів. Особливо, якщо вони ще й з дітками приходять.

Я працюю адміністратором у салоні краси. Щодня у нас дуже багато клієнтів приходять на фарбування, стрижки, філірування. І волосся просто літає в салоні кублами. А ще пилюка від нігтів, порожні баночки з-під фарби чи лаку. 

Ми найняли бабусю Наталку прибиральницею. Знаємо, що у неї чоловік лежачий, доньки за ним доглядають, живе у гуртожитку через дорогу. Чесно, от ми її через жалість взяли на роботу, було дуже шкода стареньку. І вона така хороша бабуся, анекдоти розповідає, часто приносила нам домашні пиріжки та частувала. 

Інколи можемо замість неї прибрати в салоні, нам не важко. Хтось сміття винесе, хтось вікна протре, волосся замете. Ми навіть просити директора, аби він купив бабусі таку гарну швабру, аби вона не згиналася та її не викручувала.

Однак, бували клієнтки, які приходити з дітками. У нас є спеціальний стільчик з розмальовками, аби малюки собі тихо сиділи та не заважали. Тільки є такі малі бісенята, котрі геть не слухаються. Можуть літи до стенда з фарбами, гратися ножицями, розбити декор. 

Найбільше діти лапали своїми пальчиками наше велике дзеркало, у якому потім ми фотографували клієнток. Пані Наталка по 10 разів витирала його, аби розводів та плям не було. А вони все одно лізли. 

До нас ходила одна жіночка на фарбування, раз на місяць стабільно. І з нею була донечка. Така капризна, галаслива, неслухняна. От видно, що мама їй все вдома дозволяє. Дівчинці, на секунду, вже 10 років. Ну не мала дитинка! 

І донька малювала щось фломастером на дзеркалі. Я вирішила легко зробити зауваження жінці:

– Вибачте, але ваша донька нам трохи зіпсувала дзеркало. У нас є альбом, нехай там малює.

– Вона просто малює, що тут такого? У вас нема прибиральниці? Ви за що їй гроші платите? 

Пошепки

Це почула пані Наталка. І я побачила, що вона трохи засмутилася. 

Я відійшла “на обідню перерву” в аптеку. Купила найдешевшу настоянку перцю, розбавила його водою і сама так добряче натерла дзеркало, аби воно аж скрипіло.

І от донечка знову лізе до дзеркала, починає його ляпати, своєю слиною щось малювати. А через хвилину підбігає до мами з червоним язиком.

– Боже, що трапилося?! Господи, викликайте швидку!

– У вашої доньки алергія. Певно, на засоби для миття дзеркала.

– Та я на вас до суду подам. Ви її хотіли отруїти! Завтра вашу кантору прикриють!

Жінка вилетіла разом з халатом та тою фольгою на голові. Ми всі почали дико реготати, навіть клієнтки на манікюрі та макіяжі хихотіли. 

Звісно, ніхто наш салон не закрив. А пані Наталія на знак подяки за те, що ми так заступилися, спекла нам Спартак і всіх частувала. 

Тому, любі жіночки, не будьте такими невдячними хамками! Просто майте повагу до всіх працівників різного віку!

Наша читачка правильно провчила нахабну клієнтку? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector