Прожили 35 років – і збираються розлучатися. Не розумію своїх батьків взагалі. Хіба так важко помиритися та зберегти родину? А вони ходять, ображаються, наче малі діти

Мої батьки разом 35 років. Я думала, що то вже шлюб назавжди, ніщо їх не розлучить. Однак, тиждень тому до мене “у гості” завітав тато. Буквально за 10 хвилин до початку комендантської години. 

– Тату, що трапилося? Ви посварилися?

– Агій на твою мамку, аби її шляк трафив. Роками виїдала мені мізки чайною ложечкою. А я що, повинен її бзіки терпіти? 

Що у мами, що у тата такі норовливі характери. От тато, наприклад, вважає, що тільки жінка повинна хазяйнувати вдома. І їсти варити, посуд мити, пилюку витирати, прибирати. Не згадаю, чи колись бачила, аби тато навіть сміття виносив з квартири. Ну а мені 32 роки, на секундочку. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А мама завжди нарікала “Я тобі не Попелюшка”. Раз заїкнулася про те, аби найняти хатню робітницю, щоб приходила в суботу та прибирала. Квартира у батьків велика, 120 квадратів. відповідно, самі розумієте, що багато треба прибирати. 

– Що? Аби я платив чужій людині?! А раптом, нас потім пограбують? 

– І що? Тобі шкода тих 100 чи 200 гривень?

– Так, шкода! Що тобі заважає взяти ганчірку в руки та протерти пилюку?

От і знаєте, я виросла у такій атмосфері “сварка за чистоту”, що зараз сама щодня прибираю у квартирі. Чоловік жартує, що скоро стіни до дір протру. Не можу спокійно піти спати, якщо не пропилосошу килими, не витру шваброю підлогу, не витру пилюку та не помию посуд. Дітей так само дратує ця ідеальна чистота

– Мамо, тебе до лікаря відвезти? Ну як так можна?

– Так, ти схожа на ту рижу героїню з “відчайдушних домогосподарок”! Брі! 

Ні чоловік, ні доньки, ніхто не змушує мене так ретельно прибирати. Але для мене це стрес, чесно! 

Як виявилося, мамі настільки набрид тато, що вона просто виставила його за двері. І він приїхав до мене.

– Ну ви ще помиритеся, повір.

– Навіть за мільйон доларів не повернуся. Дістала! Жінка має хазяйнувати вдома. А вона мені на вечерю принесла салат з Сільпо та гречку! 

Пошепки

Ну і тато живе у нас вже тиждень точно. І влаштував собі тут відпочинок, наче у 5-зірковому готелі. Зранку та ввечері приймає ванну, а ми не можемо навіть у туалет піти. Потім я ще добряче ганчіркою вимиваю підлогу від води. 

А ще тато любить пити каву чи чай. Але після себе чашку не миє, одразу бере нову. Тому ввечері на мене чекає гора брудного посуду та кавова гуща. Раз навіть так забилося у сифоні, що діставала вантуз. Добре, що сам сифон не поламався і не треба було нову сантехніку купувати.

Найгірше – тато до 2 чи 3 ночі може дивитися гучно футбол. Ще й викрикує на всю квартиру, коли гол забивають. А я, чоловік та діти зранку ледь можемо прокинутися. І голова дико болить. Тому довелося нам купляти беруші. 

Я старалася якось помирити батьків. спершу дзвонила до мами. Однак, вона вперто не хоче мене навіть слухати:

– Доню, я йому хто? Жінка чи наймичка? Він ні чашку за собою не помиє, сміття не винесе. Навіть не годен шкарпетки поставити у шухляду. 35 років я на нього витратила!

– Ну а якщо я поговорю з татом? Ти його приймеш?

– Дивися, бо він до розлучення сам договориться. 

Тато так само, вперся та не хоче з мамою миритися:

– Хто має господарювати на кухні? Жінка! То її територія! Чи мені спідницю одягати та з віником танцювати?

– І довго ти в мене так житимеш на пташиних правах?

– А ти мене вже ладна вигнати? Добре, я тоді до тітки Раї поїду. Або взагалі орендую кімнату в готелі. 

Я не можу розірватися між мамою і татом. Люблю їх однаково та не хочу, щоб ця сварка дійшла до розлучення. Однак, тато мені жити спокійно не дає, поруч з ним почуваюся прислугою. Він хоче, аби я йому готувала окремо, залишає брудний одяг та посуд. 

Просто діти з нього так само беруть приклад, не складають іграшки до шафи, розкидають конструктор та ще й не хочуть допомагати мені в прибиранні. 

То як мені бути далі? Як нарешті помирити батьків? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector