Прожив 35 років з Мариною та вирішив розлучитися. Ні, коханки у мене нема. Причина в іншому…

Зі своєю Мариною я прожив 35 років разом. У нас двоє доньок, Софія та Світлана. Ми дали їм все найкраще – освіту, весілля оплачували, подарували про квартирі. Дівчата часто привозили нам онуків на вихідні, ми няньчилися з ними, гуляли у парку. 

Однак, у мене все одно душа не на місці стояла. Спершу з Мариною все було добре, я після роботи аж на крилах летів до неї. Купував квіти, засипав компліментами, дарував дорогі подарунки. Вона смачно готувала, тримала будинок у чистоті. Постійно випитувала, що б я такого хотів на вечерю. Не скандалила, коли я їхав кудись на риболовлю чи ремонтував машину в гаражі. 

Але ті щасливі роки минули. Мені вже надоїло щодня приходити і їсти борщі, говорити про роботу, вечеряти за одним і тим самим столом. Я наче почав навмисне уникати Марину. Затримувався на роботі до пізна, спеціально їздив на риболовлю чи просто гуляв без неї у парку. Вона мене вже не приваблювала, як жінка. Ці зморшки, сиве волосся, зайві кілограми. Я також не дон Жуан у 57. 

Тим паче, Марина була моєю першою дівчиною. Можливо, якби я позустрічався з іншими жінками, порівняв.. То не шкодував би так про заміжжя. Ні, я не хотів вести розгульне життя, міняти коханок, як ті рукавички. Просто жити стільки років тільки з Мариною якось не цікаво, нема вже тої пристрасті та кохання, яке було.

Минулого місяця я все-таки вирішив наважитися на розлучення. Без криків, скандалів, докорів сказав Марині, що треба поставити крапку в нашому сімейному житті. Вона спокійно на це відреагувала. Я віддав їй квартиру, а сам переїхав на дачу. Тут добре, тихо, мало людей. 

Зла на колишню не тримаю. Навпаки, бажаю їй знайти гарного чоловіка, адже їй тільки 53, життя починається. Хай собі робить з квартирою все, що хоче, я ні на жоден квадратний метрик не буду претендувати. 

Тільки Софія та Світлана мене геть не підтримали:

Пошепки

– Тату, яке розлучення? Ти вже дідом став, стільки років прожив з мамою. Тобі нудно чи що?

– Тобто це була твоя ініціатива зруйнувати родину? Добре, я зрозуміла, ти зрадник!

Мало того, що доньки зі мною не хочуть спілкуватися. То вони ще проти мене намовили зятів, аби не говорили та не підіймали слухавку, коли я дзвоню. 

Але найгірше – мені не привозять онуків. Софія та Світлана кажуть, що я подам дітям поганий приклад. 

Чому дівчата вирішили від мене відвернутися? Ми тихо та спокійно розлучилися без скандалів. Невже вони не розуміють, що я хочу нарешті пожити у своє задоволення, а цей шлюб був помилкою! 

Як чоловікові налагодити стосунки з дітьми? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector