– Проживання в нашому домі тепер платне — заявила Софія. Мені хотілося крізь землю провалитись…

Ніколи б і подумати не могла, що мої ідеальні стосунки з рідною сестрою зіпсує моя донька. Тільки вона не вважає, що вчинила неправильно.

Я зі своєю сестрою Марією дуже любимось. З дитинства всюди разом ходили, дружили та усім ділились. В нас невелика різниця у віці, тож нам завжди було цікаво удвох. 

Так склалось, що Марія скоро вийшла заміж та переїхала з чоловіком жити в місто, тому що він там працював. Натомість я залишилась у батьківському домі в селі. В нас завжди було що їсти, ніколи не бідували, адже в селі ніколи не пропадеш, якщо працюватимеш.

Марія з чоловіком навпаки, в місті ледь виживали. Багато працювали аби заробити на власну невелику квартиру, багато в чому собі відмовляли. Тому часто я допомагала сестрі з продуктами. Коли вона з Дмитром збиралися до нас в село, я завжди багато готувала, аби чимось  смачним їх пригостити, крім того, давала їм повні сумки домашньої їжі та натуральних продуктів. Звісно, що усе це я даю сестрі безплатно та не очікую ніколи нічого взамін, адже вона моя сестра. Вважаю, що рідні мають допомагати один одному просто так. 

Однак виявляється моя доросла донька зовсім іншої думки. Нещодавно, коли Марія вкотре приїхала з Дмитром до нас, Софія таке заявила, що мені хотілося крізь землю провалитися.

– Попереджаю, тітко Маріє, цього разу ціна за перебування в нашому домі зросла до 1000 гривень за добу, тому прошу не забудьте оплатити —  при дверях сказала Софія до сестри.

– Дитино, що ти таке кажеш, які гроші ? —  збентежено запитувала я.

Пошепки

А Марія тим часом взагалі отетеріла, а потім одягла куртку назад і сказала чоловікові вийти з хати. Я не розуміла, що коїться, почала вмовляти та перепрошувати сестру, мовляв, донька просто пожартувала. Проте Марія не зрозуміла такого жарту, образилась, сіла в машину і поїхала.

Тоді я викликала на розмову доньку.

– Що це було? Як ти могла таке сказати? Ти образила мою сестру і мене своєю поведінкою також — обурено волала я.

– В мене є причина так себе поводити — заявила Софія. 

Виявляється, нещодавно, коли вона їхала до міста у справах, то просила тітку переночувати в неї, тільки разом з Софією була ще подруга. Марія дозволила, лиш вранці, коли вони збиралися виходити з хати, моя сестра озвучила їм ціну за перебування у її помешканні (1000 грн за двох). Дівчата залишили гроші, однак здивуванню доньки не було меж. 

Почувши це, я також була не менш шокована. Як це так, після всього що я зробила для сестри абсолютно задурно, вона ще сміє таке робити? Однак, мабуть, варто вислухати ще версію Марії. Можливо вона теж мала причини аби попросити дівчат гроші за проживання?

Не знаю, як правильно вчинити у такій ситуації? Кого вигороджувати та на чию сторону ставати? Адже доньку свою дуже люблю та довіряю їй, але ж і сестра мені не чужа…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector