Проживши життя я збагнула – самотні жінки здоровіші і гарніші. І цьому є підтвердження

Мені 62 роки, вже маю дітей і онуків. Допомагаю виховувати малечу, аби молоді мали змогу будувати кар’єру. Все життя я прожила в шлюбі й, скажу відверто, не було дня, коли я б не відчувала втому. Я розумію, що усім важко, але як же хочеться бодай деколи почуватись королевою, а не підстаркуватою попелюшкою!

Нещодавно мої коліжанки з університету збирались на зустріч з випускниками. Я навчалась на біологічному, де майже не було хлопців. І що я побачила – гарний вигляд мають здебільшого лише ті жінки, які або вже давно розлучені, або зовсім не виходили заміж. Ті ж, хто прожив усе життя в шлюбі, виростив дітей наче на 10-15 років старші. 

Це мене дуже засмутило. Але далі цікавіше. Усі почали розповідати про власне життя, вихвалятися. І виявилося, що лише самотні подорожують, приділяють увагу собі, насолоджуються, а заміжні навіть не мають про що розказати. Вони лише фотографії онуків показують. Погодьтесь, це жахливо. 

Усе життя жінки жертвують собою, догоджають чоловікам, допомагають дітям, а врешті залишаються ні з чим, ще й на вигляд, наче бабусі.

Повернувшись додому зовсім без настрою я почала шукати інформацію в інтернеті. І натрапила на статтю доктора психологічних наук Падуйського університету Катеріни Тревісан. Виявляється, все це має наукове підтвердження. Самотні жінки значно здоровіші й гарніші, адже їм не доводиться жити в стресі, який спричиняють чоловіки.

Рівень стресу від сімейного життя середньостатистична жінка оцінює в 8,5 з 10. Чимало жінок похилого віку страждають від наслідків ярма від догляду за чоловіком та дітьми. 

Пошепки

75% жінок стверджують, що піклування про членів сім’ї лежить лише на їхніх плечах. 20% молодих матерів запевняють, що чоловіки їм зовсім не допомагають. І майже усі опитані переконані, що саме стосунки з рідними спричиняють найбільший стрес в їхньому житті. 

Саме тому, заміжні жінки частіше хворіють, мають слабший імунітет, ніж самотні.

Цікаво, що у чоловіків все навпаки. Неодружені здебільшого не слідкують за собою і мають шкідливі звички. А після весілля стан їхнього здоров’я покращується. 

Але й це ще не все. Науковці університету Падуї встановили, що після смерті жінок, чоловіки починають хворіти, слабшають. Натомість стан здоров’я жінок покращується, вони на очах розквітають. Можливо це тому, що насправді представники сильної статі залежать від жінок значно більше, ніж їм здається.

А тепер подивіться навколо  – ви переконаєтесь, що ваші самотні подруги значно щасливіші, ніж ви. Чи не так?

Можливо, жінкам варто робити висновки й змінювати стосунки з чоловіками.

А у вашому житті стрес також виникає через рідних?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector