– При Янику долар був по 8, а зараз не країна, а безлад! – бурмотів чоловік на зупинці. Але потім водій пояснив нахабі за порядок, всі пасажири аплодували!

На Різдво та Новий рік приїхала до батьків у Івано-Франківськ. Погостювала, разом весело провели свята і вже 2 січня мала повертатися до Тернополя (я там живу та працюю).

Так от, понеділок, 12:30, стою на вокзалі та чекаю автобус додому. Мама, як завжди, спакувала мені цілу сумку гостинців та подарунків. Бо думає, що я в тому Тернополі голодую (жартую). 

І бачу, як один чоловік так емоційно розмахує руками та щось кричить до касира:

– Як?! Що ви таке верзете?! Хочете з мене гроші здерти?!

– Пане, не викрикайте так. 

– То ви ще хочете, аби я заспокоївся? 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Як виявилося, чоловіка обурила ціна за квиток – 130 гривень до якогось міста. Хоча я вам скажу, що той пан виглядав досить пристойно, дорогий айфон, взуття, сумка. Видно, що він заробляє чималі гроші, а тут влаштував скандал за якісь 130 гривень.

– Я буду жалітися мерові! І до президента дійду! Здирництвом займаєтеся! Зараз один дзвінок – і ви всі підете до бісової матері. 

– Заспокойтеся, інакше ми зараз поліцію викличемо!

Пошепки

– Ти взагалі до мене ротяку не відкривай, сиди мовчки. При Янику долар був по 8, а зараз не країна, а безлад!

Тут один водій не витримав. Відставив каву та цигарку вбік:

– Слухай, не шановний, ти тут не викрикай. Такі шуліки, як ви, ні копійки податку в цю країну не дали, але за 1 гривню готові горлянку перегризти. Думаєш, раз такий поважний, то можна до інших людей зверхньо говорити? Ти хто, король чи президент, аби тебе так поважали і в одне місце цілували?

– А ви взагалі яке маєте право зі мною так поводитися?

– Повне. Бо я, як і ти, громадянин цієї країни. Кажеш, при Януковичі було добре? Тобі нагадати, чим закінчилася його імперія правління? Хто наказав людей на Майдані розстрілювати? Куди він потім втік? Правильно, під спідницю до того путіна. Та він стільки в народу накрав, що цілий маєток збудував! Зате вам добре, бо долар був по 8!

Чоловік замовк, а водій ще довго проводив уроки з історії України. Все-таки той панич купив квиток за 130 гривень, але сів на останній ряд і всю дорогу мовчав. 

Зате водієві всі потім аплодували. 

– Та я сам ще зі школи історію люблю, в мене тато і дідусь вчителі. І вони завжди казали, що порядок в Україні починається з українця! – пояснив потім водій, коли ми приїхали до Тернополя. 

Знаєте, от побільше б таких розумних людей, як цей водій! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector