При живій матері: як підла сестра задумала забрати квартиру в 65-річної мами

“Я давно переїхала з батьківського дому й багато років живу зі своєю сім’єю в столиці. Тут у мене перспективна робота, а діти незабаром будуть закінчувати школу. Також я маю молодшу сестру, яка живе у невеликому містечку неподалік від нашого рідного села. Зважаючи на всі обставини, не має нічого дивного в тому, що саме вона взялася дбати про нашу матір, коли її стан здоров’я різко погіршився. Однак ми з чоловіком повністю оплачували усі фінансові витрати на медикаменти та лікування, адже наш дохід в столиці був у рази більшим.

Цього разу мама потрапила на стаціонар у важкому стані. Я вирішила, що матеріальної допомоги буде мало, тому й сама прилетіла на тиждень додому. Чоловік приєднався до мене через кілька днів. Коли їй стало легше, сестра запропонувала забрати хвору неньку додому, мовляв, вона буде глядіти її до повного одужання. Ми погодилися й додатково залишили їй пристойну суму грошей.

Приблизно через тиждень сестра зателефонувала з новиною про те, що готова залишити маму в себе назавжди. Однак натомість вона попросила мене відмовитися від своєї частини квартири, мовляв, майно залишається тому, хто доглядає за батьками на старості літ. 

Мене насторожили плани сестри, адже матері було всього 65 років. Хіба не зарано складати заповіт? Вирішила, що потрібно з нею поговорити й поцікавитися, як вона почувається. Натомість мені сказали, що зараз вона відпочиває, тому не може підійти до телефону. На цьому розмова закінчилася, але через тиждень ми знову повернулися до теми про дарчу. Під час другого дзвінка сестра переконувала, що мамі стало гірше і мені не слід турбувати її, адже зараз їй потрібна тиша й спокій. Вона налягала на тому, що розділити майно слід негайно. Я сказала, що подумаю над її пропозицією, але вже зранку ми з чоловіком були під дверима сестри.

Пошепки

Не повірите, але їх нам відчинила моя мама, яка абсолютно не виглядала хворою. Навпаки, вона була бадьорою й щасливою від такого несподіваного візиту. Тим часом сестра лютувала непроханим гостям. Я вирішила не підіймати скандал, а поговорити з нею віч-на-віч.

Виявилося, що цей спектакль був частиною грандіозного плану. Син сестри збирався одружитися, а вона вирішила, що молода пара може оселитися у кваритрі бабусі. Я у цій ситуацій вийшла ще й винною, хоча не розумію, чому сестра сама не поговорила з мамою. Вона настільки на мене образилася, що навіть не запросила на весілля племінника.

Зрештою, мені байдуже, але головне, що з мамою все гаразд!”

На вашу думку, хто у цій ситуації має рацію? Чи варто доньці поговорити з мамою, щоб та залишила квартиру внукові? Можливо, ви на стороні старшої сестри, яка все ж не дозволила втілити в реальність підступний план?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector