Приходжу. У салоні все виблискує, адміністратор під легку музику роздягає, напуває кавою і передає асистентам

Кучеряве волосся зіпсувати невдалою стрижкою складно. Зазвичай всі  недоліки в завитках губляться. Але завжди знайдеться особливо обдарований майстер, якому таке завдання під силу.

Люблю пробувати щось нове. Мій перукар вийшла заміж і виїхала в інше місто. Користуючись нагодою вирішила спробувати модного стиліста, дипломанта різних конкурсів типу “золотий бігудь”.  До нього важко потрапити, але мені пощастило – приятелька була його постійною клієнткою і допомогла записатися всього через два тижні.

Приходжу. У салоні все виблискує, адміністратор під легку музику роздягає, напуває кавою і передає асистентам. Мене загортають в пеньюар, миють голову, саджають у крісло, розкладають інструменти зі стерилізатора і урочисто віддаляються. Музика приглушується, світло спалахує яскравіше і  ось він САМ. Ефектно завмер в дверях на пару секунд і йде до мене.

Це було незабутньо: потьохкування ножиць вплелось в музику, ефектні широкі рухи рук, плавні майже танцювальні переходи. Я все косила очима по стінах, напевно десь прихована камера, ну не може бути це шоу для мене однією. Але фальшива нота в цій симфонії намалювалася – це мій вид з шедевром на голові.

Побачивши в дзеркалі мій очманілий погляд, маестро подвоїв зусилля: ще раз пройшовся ножицями, профілірував, уклав направо, потім наліво,  недбало скуйовдив, знову взявся за ножиці. Мабуть, зрозумів, що альтернативою залишився тільки армійський бобрик, кинув інструменти і відійшов на пару метрів, обняв себе руками, потім вказівний палець правої руки поклав на губи, відкинув голову і заговорив: ні, ну стрижка взагалі хороша, але ось ці ваші товсті щоки …

Маестро, я глибоко вибачаюся, справді як я могла завдати шкоди вашій тонкій душевній організації, просто взяла і в кінці стрижки начепила щоки, а ви такої підлості і чекати не могли.

Зірка з видом незрозумілого художника рушив на вихід, на 2 секунди завмер в дверях і кинув через плече: вам зроблять знижку. Взяли і правда не дорого всього рази в 4 дорожче ніж у нормального перукаря салону.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector