Прихистила сестру, а тепер не знаю як спекатися!

У мене є дві дорослих доньки. Молодша Каріна вийшла заміж за заможного чоловіка та переїхала жити у столицю. Після того я її рідко бачу, хіба через фотографії. Вона любила хизуватись своїм розкішним життям в інтернеті. Дорогий брендовий одяг, відпочинок на морі, ресторани, машина — те, про що Каріна мріяла з дитинства. Тому я була дуже рада, що в неї все склалося. 

Старша — Уляна, також одружена та завжди поруч. Оскільки я вже не молода й здоров’я серйозно підкосило, вона змушена доглядати за мною. Нещодавно вона і зять Богдан запропонували продати наші квартири та купити будинок, щоб жити разом. Згодом придбали дім, тому тепер Уляні не треба щодня бігати до мене. 

Якось вже так звикли до такого спільного побуду та і я старалась не надокучати молодому подружжю, як раптом з’явилась на порозі нашого будинку Каріна. Стоїть вона, поруч її речі, а на руках мала дитина. Такого побачити не очікував ніхто! Тоді я запитую доньку:

– Що сталося, люба? Чому ти сама без чоловіка? 

Пошепки

– Мамо, мені тепер нікуди йти! Він мене прогнав! Каже, що я дитину нагуляла, але це не так, чесно… — зі сльозами на очах говорила Каріна.

Дивлюся тоді я на дівчинку та розумію, що вона й справді навіть близько не схожа на чоловіка доньки. У нас в родині одні чорняві люди, Каріна з чоловіком також, а дитина наче те сонечко золоте. Дивно, але ж я не буду проганяти її, хай навіть вона зробила помилку в житті. Уляна також погодилась прихистити сестру, однак тепер я не знаю що робити?

Каріна вилізла сестрі на голову! Не хоче йти працювати, бере гроші в Богдана на свої гульки, тринькає їх направо й наліво та ще й живе в будинку їхньому. Уляна звинувачує мене, бо я вмовила її прийняти. Але ж ми не чужі люди! Хіба я могла вчинити по-іншому? Скажіть як провчити молодшу доньку? Як пояснити, що закінчилось її розкішне життя? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector