Прийшла додому п’яна. Таким чином мене провчила моя дружина…

Історія про те, як мене провчила дружина. Якось у суботу мені довелося самому бути з дітьми, бо Катя пішла до подруги на День народження. Я погодився, однак не знав, що на мене чекає…

Виявилося, що доглядати за трьома дітьми зовсім нелегко! Нагодувати  та одягнути й ти повністю мокрий! А забавити — вже немає сил. Увесь день я мріяв про вечір, щоб покласти дітей спати та щоб прийшла дружина. Однак 23:00, а дружини досі нема. Діти вже сплять і я ледве теплий, проте увімкнув фільм і вирішив, що зачекаю на Катю. Але через годину заснув.

Тоді майже о 2 годині ночі приходить жінка. Точніше приповзає. Такою п’яною її я ще ніколи не бачив. Спочатку думав, можливо усе це прикол і вона так жартує, але ні, Катя ледь говорила. А тоді попрямувала до кухні, взяла пляшку вина і продовжила випивати. Я не втримався та й кажу:

– Катерино, досить пити! Йди спати!

– А ти мені не вказуй — голосно говорила вона.

Пошепки

– Тихо! Не кричи! Діти сплять!

– А мені все одно! Сьогодні в мене заслужений вихідний.

Після її криків прокинувся старший син й те, що він сказав, мене назавжди перемінило…

– Тату, чому мама так кричить? Вона теж їздила на рибалку, як і ти щоп’ятниці?

Пізніше я навіть не знав, що казати… Невже я так себе поводжу, коли повертаюсь з риболовлі? І це щоразу терпить моя дружина? Тому я заспокоївся, взяв Катю, вмив її та поклав спати. Наступного ранку попросив вибачення і сам собі пообіцяв, що більше такого не повториться, оскільки навіть дитині вдалося мене засоромити. А дружині вийшло мене провчити. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector