Приклад максимально продуманого планування маленької кухні: 12 шаф, холодильник і робоча зона 80 см

Житлові квартали переповнені будинками з великою кількістю маленьких квартир. Для комфортного життя людям доводиться детально планувати розташування меблів у кожній кімнаті, щоб використовувати простір максимально корисно і функціонально. 

Саме на кухні люди проводять багато часу і виконують велику кількість процесів. Але як зробити її зручною, якщо кількість квадратних метрів обмежена?

Сьогодні ми хочемо продемонструвати вдале облаштування кухні, яка має 4,14 кв. м. Справжня крихітка!

Здається, що власники квартири зробили неможливе. Вони збільшили площу робочої зони, кількість кухонних шафок і навіть знайшли місце для холодильника.  

Кухня має такі розміри: 2,3 м х 1,8 м. Попри коротшу стіну стоїть холодильник (60 см) і шафа (60 см: 2 пари дверцят по 30 см). У куті попри довшу стіну розмістили мийку, під якою тумба 30 см. Поруч з нею ще одна подвійна тумбочка (80 см) і плита (60 см).

 

Підвіконник господарі замінили на суцільну стільницю. Під нею вони встановили 2 тумби з висувними ящиками (по 40 см).

Пошепки

У правому кінці стільниці поставили невеликий стіл, під яким розташувалася ще одна тумбочка (50 см).

Щодо верхньої гарнітури, то на стіні повісили шафки з подвійним фасадом (60 см), кутову шафку, подвійні шафки, які відкриваються горизонтально (80 см), шафку з витяжкою (60 см), другу кутову (30 см) і ще одну шафку праворуч від вікна (40 см).

У результаті вийшла велика площа робочої поверхні (80 см), достатня кількість місця для зберігання і холодильник поруч з місцем готування.

Щодо недоліків, то варто відзначити відсутність повноцінного столу та некомфортне розташування раковини.

Натомість колір кухні додає їй свіжості та візуально збільшує приміщення.

Чи сподобалася вам така кухня?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector