Прикусіть язика, коли хочете поговорити на ці теми з іншими людьми! Стане лише гірше

Такий вже в нас менталітет, що завжди прагнемо вивернути душу перед іншими. Зазвичай ми відкриті, охоче ділимось навіть найдрібнішими подробицями. І зовсім не думаємо про наслідки.

Багато хто навіть впевнений, що нам не потрібні психологи, адже завжди можна зателефонувати подрузі чи другу. Та чи справді це правильне рішення? Чи варто розповідати усе підряд стороннім? 

Професійні біоенергетики переконані, що розмови з друзями про потаємне не призводять ні до чого доброго. Вони радять тримати особисте в таємниці, не ділитись ані радощами, ані проблемами. Саме це ключ до спокійного щасливого життя.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланнямhttps://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Ці теми ніколи не слід обговорювати з іншими:

1. Приватне життя. Ніколи не розповідайте іншим деталі ваших стосунків з партнерами. Це надзвичайно важливо. Ніхто, крім вас не зможе вирішити чи ті інші ваші проблеми. Ба більше, поради й втручання здатні суттєво зашкодити. А якщо ж ви хочете похизуватися гарними взаєминами – також ризикуєте втратити їх. Заздрощі завжди руйнують.

Пошепки

2. Стан здоров’я, хвороби. Лише найближчі люди мають знати про ваші хвороби. Зайва інформація, скарги можуть відштовхнути знайомих. А ненависники просто зрадіють, дізнавшись про ваші проблеми.

3. Кар’єра та фінансовий стан. Ніхто не має знати, скільки ви заробляєте. Це просто зайве. Про роботу також не слід розповідати, ви ніколи не знаєте, чим це обернеться.

4. Ваші мрії та плани. Мабуть, усі чули такий забобон – не слід розкривати власні мрії, аби вони здійснились. Біоенергетики переконані – це правило працює. Оберігайте свою мрію від сторонніх і тоді все буде добре. Крім того, думка сторонніх, сумніви можуть вселити в вас невпевненість. Врешті ви перестанете робити усе можливе, аби втілити задум.

5. Душевні травми. Якщо вас турбують якісь ментальні моменти – зверніться до психолога. Не очікуйте, що інші люди вас зрозуміють і допоможуть розв’язувати проблеми. На думку біоенергетиків – відкриваючись перед іншими ми втрачаємо свій захист, стаємо вразливими. Саме тому з часом стає лише гірше.

А ви про все розповідаєте друзям і знайомим?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тутhttps://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector