Принесіть в дім цю рослину – і павуків в домі більше не знайдете

Павуки – страшний сон багатьох. Панічний страх перед цими восьминогими монстрами дуже розповсюджений. Одна жінка з п’яти, та один чоловік з десяти страждають на арахнофобію. Саме так науково зветься цей стан.

А найцікавіше, що за статистикою в одній оселі живе близько 1500 павуків! Така цифра шокує, чи не так? Крім того, страх – то не єдина проблема. Адже мало хто полюбляє збирати павутиння зі стін і стелі.

Але насправді порятунок є!

Виявляється, що павуків відлякують певні аромати. Наприклад, запах оцту, цитрусових, каштанів, лісових горіхів, які до слова можна подрібнити й розсипати по куточках. Але найдієвішим помічником в боротьбі з восьминогими є м’ята. Цікаво, що аромат рослини не до вподоби й москітам і гризунам. І разом з тим надзвичайно корисний для людини. 

Пошепки

Всього одного горщика духмяної рослини в кімнаті достатньо, аби позбутися павуків. Але якщо непроханих гостей в приміщення надто багато – краще розмістити кілька. Мешканців неодмінно тішитиме свіжий аромат, а з листочків м’яти можна заварити приємний та корисний чай.

Але ж який вид цієї рослини найефективніший в боротьбі з павуками? Допоможе будь-який. Та, якщо ви бажаєте, аби м’ята стала ще прикрасою оселі – зверніть увагу на імбирну. Вона має яскраво-зелене листя з жовтим малюнком, а наприкінці літа рясно вкривається бузково-рожевими квіточками. 

Найстійкішою до хвороб та найневибагливішою до якості ґрунту й умов в приміщенні є карамельна м’ята. А з перцевої вийде надзвичайно смачний чай. Шоколадну слід обрати поціновувачам використання цієї рослини в кулінарії. З нею краще смакуватимуть не лише десерти, а й компот і навіть м’ясо. Витончену кислинку до страв з риби забезпечить яблучна м’ята.

А любителям цитрусових неодмінно сподобається апельсинова. До речі, вона не гірше за імбирну відлякує павуків.

А у вас вдома є м’ята? Які ще методи боротьби з восьминогими знаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector