Принципово не пішла на весілля сина. Адже попереджала Дмитра, що з такою горе-жінкою тільки погубить своє життя!

Я сама виховувала двох синів. І хотіла одного-єдиного – аби вони вибрали собі хороших жінок для родини. Щоб були здорові, щасливі, діточок, як на небі зірочок. 

Однак, мій старший син вирішив вчинити інакше. Почав зустрічатися з одною Лєнкою. Наше місто Долина невелике, тому я чудово знала, з якої родини моя горе-невісточка. Її батьки пияки, сама дівчина навчалася дуже і дуже погано, після 9 класу поступила в якусь бурсу. Ну от кому потрібне таке щастя? Бідна, як та церковна миша, не дуже розумна.

Навіть старалася доказати синові, що вона з ним заради грошей. Бо мій Дмитро вже з 18 років працював, ремонтував машини після пар. Потім власник його підвищив і взяв у долю. І у 21 він вже заробляв хороші гроші. 

Але Діма мене не послухав. Мало того, коли привів Лєнку знайомитися зі мною, то шокував новиною про весілля:

– Ма, ми вже подали заяву і весілля буде через місяць.

– Господи, Дмитре. Ти взагалі розум маєш? Таку жінку паршиву вибрав.

– Мамо, я її кохаю. У нас все буде добре. Не суди Олену по її родині, вона не така.

Я так образилася на сина, що не захотіла йти на розписку. Діма одразу після такого зібрав всі свої речі та переїхав з Лєнкою на орендовану. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Раз я вирішила переступити все-таки через свою гордість та прийшла додому у гості. Принесла гарний вазоночок, цукерки, шампанське. 

Пошепки

Але Господи, який там срач був – словами не передати. Просто безлад у кожній кімнаті! Умивальник забитий брудним посудом, одяг у пральній машинці вже засмердівся, у холодильнику тільки якісь магазинні фабрикати. 

– А чого це твоя жінка не слідкує за порядком? 

– Я вам хто? Попелюшка? Перепрошую, але у мене є робота і розваги. 

Лєнка, до слова, мала багато подруг. То вона побіжить з кимось на філіжанку кави зустрітися. то ще на шопінг чи просто прогулятися. Та краще б вона за ту годину встигла поприбирати вдома та елементарно помити посуд 

Місяць тому Діма дуже сильно посварився з Лєнкою і переїхав до мене. Щиро раділа, що син нарешті одумався і напише заяву на розлучення. Ну бо яка його доля спіткає з такого жінкою? Вона гуляща, тільки думає про розваги і все. Працює якимось майстром манікюру, але щось додому грошей не приносить. 

Тільки от через тиждень після сварки Лєнка знову взяла Дмитра у свої руки. Прийшла додому, так показово плакала, просила у нього пробачення. А він дурник наївний повірив! Почав збирати речі на квартиру і навіть зі мною не порадився. 

Мало того – вони вже за дитину думають. То Лєнка таким хитрим способом вирішила так Дімку до себе прив’язати. 

Я категорично проти. Навіть казала синові, що не буду визнавати онуків від такої невістки. 

От як мені ще пояснити синові, що Лєнкою він просто погубить своє життя? Не бракувало, аби ще молодший син Данило з нього приклад не взяв! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector