Принципово не приїду до мами у гості, хоча ми довго не бачилися. А все через її нахабну поведінку. Ото Бог мені послав таку горе-матусю!

Моя мама у 2015 році поїхала на заробітки. Але ви не подумайте, вона там хотіла знайти нового чоловіка з товстим гаманцем. Хоча в Барселоні вона мала роботу, підпрацьовувала доглядальницею в одної бабусі. 

За всі ці роки мама ні разу не передала мені грошей чи продуктів. Хіба на свята, коли приїздила до України, то дарувала якісь солодощі чи одяг.

Мама взагалі мало якось цікавилася моїм життям. Її не хвилювали оцінки, мої справи та здоров’я. Зате я бачила, як у Фейсбуці вона викладає гарні фотографії з Парижу біля Ейфелевої вежі, десь на пляжі в Монако чи в розкішних ресторанах. 

Однокласники постійно захоплювалися “пригодами” моєї мами:

– Ого, Юля в тебе така мама крута. Весь світ об’їздила. 

– Ага, а ми тільки в Одесі відпочивали і все. Коли вона тебе до себе у Європу забере?

– Так, житимеш там, як королева. 

Я наївно вірила та чекала, коли мама нарешті зателефонує і скаже “доню, пакуй валізи”. Однак, дива не сталося. Мама навіть не приїхала до мене на випускний. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але я старалася самотужки якось ставати на ноги. Поступила на заочку, сама влаштувалася на роботу офіціанткою. Жили удвох з бабусею Марією, ми тіснилися у невеличкій однушці. Але разом було добре, бабуся давала всю ту любов, якої мені не вистачало. 

Так минуло 9 років. Я старалася з мамою якось підтримувати зв’язок, але вона все розповідала за своїх кавалерів та романтичні побачення. Останньою каплею стало те, що вона не приїхала на хрестини мого сина Данилка. Пропустила таке важливе свято свого онука! Я так на неї образилася, що навіть декілька місяців їй не телефонувала у Скайпі. 

Зараз нам з чоловіком не легко. Бабусі давно не стало, тому мені дісталася у спадок її квартира. Але утрьох дуже тісно, тим паче, я знову вагітна. Роман працює на двох роботах, свекруха нам передає з села домашні продукти. Однак, я розумію, що ця квартира геть нам не підходить. Думали брати кредит, але банки відмовляють у позиці.

І місяць тому я зустріла мамину подругу, тітку Тамару.

– То що, чула мама тобі великий сюрприз готує, – і так жартівливо підморгує. 

Пошепки

– Ви про що?

– Ну ти ж знаєш, що мій чоловік займається купівлею та продажем квартир. І твоя мама попросила знайти їй гарний варіант. Ми вибрали найкраще. Так що, певно, мама це житло для тебе готує.

Я тоді дуже зраділа. Нарешті мама згадала, що вона має доньку та онуків. У нас буде більша та краща квартира, ми зможемо жити у достатку та комфорті. 

Але я вирішила не “палитися” перед мамою, що знаю її секретик. На свята мама повернулася до України, ми разом були на Різдво та Новий Рік. Купила собі нову машину, великий джип, модний одяг та дорогий телефон. 

Минулого тижня ми запросили маму в гості. Вона дала онукові 100 євро та велику шоколадку, малий аж сам здивувався з такої бабусиної щедрості. 

– Ох, дістали мене ті заробітки. Хочу вже нарешті тут осісти. І нема в Європі ніяких нормальних чоловіків, суцільне розчарування.

– А ти хочеш квартирами помінятися? Просто де ти ще житимеш?

– Як це де? Я собі купила гарну трьошку в новобудові. Он вже ремонт закінчую, скоро там житиму. 

У мене аж дар мови зник, чесно. Мама знову вчинила, як справжня егоїстка. Нащо їй велика квартира? Вона там сама живе!

Я одразу прогнала маму геть та суворо заборонила навіть наближатися до нашої квартири. 

Вона двічі приходила миритися та запрошувала у гості на новосілля. Але я сказала, що ноги моєї не буде в її квартирі.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector