Присвячується усім чоловікам, які не хочуть своїх дружин!

Не рідко у чоловіків виникає багато претензій до своїх дружин. Комусь не подобається зовнішній вигляд другої половинки, хтось критикує її стиль одягу або ж зайву вагу. При цьому сторона звинувачення не помічає своїх недоліків. 

Зрештою невдоволення власною дружиною штовхає чоловіків на зраду. Коли таємне стає явним, вони намагаються виправдати свою невірність, мовляв, жінка сама винна в тому, що перестала приваблювати свого партнера. 

Однак, задумайтеся. Колись ви покохали розкішну даму із сяючими очима, а в кого зараз вона перетворилася? Відчайдушна домогосподарка, у якої немає часу на себе. Такою її зробив шлюб з вами, тому не варто знімати з себе будь-яку відповідальність. 

Жінка, немов квітка, потребує постійного догляду. Навіть після весілля їй важливо отримувати компліменти, букети квітів, приємні сюрпризи та подарунки. Зазвичай, чоловіки забувають про це й не проявляють навіть бажання допомогти своїй половинці із домашніми клопотами. Звісно, що таке ставлення відображається на зовнішньому вигляді дружини і її поведінці. 

Чомусь ніхто не шкодує грошей на новий смартфон чи автомобіль, а для коханої жінки завжди не вистачає коштів. Проте є ще такий ресурс, як час. Як давно ви дарували його своїй дружині? Не можете пригадати, правда? 

У голові чоловіка думки крутяться навколо роботи, друзі, захоплень чи коханок. Як бачите, на обраницю місця просто немає. 

Якщо ви хочете змінити свої стосунки, тоді почніть з себе. Згадайте все те, що вам довелося пережити разом з коханою жінкою і подякуйте їй за кожну хвилину, проведену разом. Цінуйте свою дружину, лелійте її й носіть на руках. Вона розквітне у вас на очах і зробить все, щоб її чоловік почувався щасливим. 

Для того, щоб дружина мала гарний вигляд, дайте їй можливість відвідувати салони краси, купувати стильний одяг і відпочивати. 

Жінка буде щасливою лише тоді, коли поруч з нею люблячий партнер. 

А ви згідні з тим, що зовнішній вигляд жінки та її поведінка залежать від ставлення чоловіка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Vasylyna
Adblock
detector