Притча про справжню родину, в якій панує щире кохання. Обов’язково прочитайте і задумайтеся!

Мій чоловік після обережно знімав взуття, ретельно мив руки та йшов у кімнату до нашої донечки. І до ранку він не відповідав на телефонні дзвінки, не писав смс-ки та навіть не вмикав телевізор.

– Нашій матусі треба трішки відпочити. А я з тобою пограюся, – ніжно говорив мій чоловік.

Тоді я наче вдруге в нього закохалася. 

“Тихо-тихо, мамі треба відпочити. Тихо-тихо” – крізь сон бурмотів чоловік, коли донечка плакала серед ночі. А я дрімала в ліжку. 

“Єво, ну мамі треба відпочити. Тихо, не галасуй” – казав чоловік, коли збирав нашу донечку на прогулянку. Я залишалася вдома та могла спокійно прийняти ванну, переглянути улюблений фільм або ж зробити манікюр.

“Мамі треба відпочити. Ану, йди сюди” – казав чоловік, коли донечка приходила до мене та просила допомогти з домашньою роботою. А я тоді валилася з ніг та мріяла про теплий душ та міцний сон. 

Пошепки

Для мене ця фраза стала такою ніжною… Наче я впала у море з пелюсток троянд, закуталася у найкращий атлас чи занурилася з головою у піну. Враз забула про всі проблеми та негаразди на роботі. Здавалося, що за спиною виростають крила і я можу полетіти аж у космос. 

Минуло вже 30 років, але чоловік досі мене підтримує. Але тепер він вже говорить інакше:

“Павлику, бабусі треба відпочити. Ходімо зі мною в садок” – казав до онука, коли той крутився мені під ногами на кухні.

“Павле, ану тихо, бабусі треба відпочити” – суворо говорив, коли внук галасував, а я в той час молилася. 

“Бабусі потрібен відпочинок. Ну, бери сапку в руки і на город кроком руш” – командував до Павлика, коли у мене геть спина нила від праці на городі. 

Поки ви чуєте цю чарівну фразу “Мамі треба відпочити”, то будьте певні – біля вас найкращий чоловік на світі. Бо не дивлячись на власну втому, він спершу буде думати про ваш з дитиною спокій та затишок. 

Бажаю всім чути цю чудову фразу “Мамі треба відпочити”. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector