Притча про силу віри, яка творить справжні дива

Зустріти людей, які щиро вірять, дедалі важче. В нашому сучасному світі скептиків здається, що дива просто не існує. Та це не так, ми просто перестали помічати втручання надприродного, допомогу з небес.

Ця притча розповідає, що дива трапляються і часом неприємності допомагають віднайти істинно вірний шлях.

Це історія відомого дитячого онколога, на ім’я Альфред Мітчел. Він часто подорожував, адже доводилось ділитися знаннями й досвідом з іншими, їздив з лекціями та продовжував рятувати життя.

Одного разу він поспішав на літак, адже за кілька годин вже мав виступити на конференції лікарів. І раптом рейс скасовували. 

Альфред страшенно засмутився, він мав зустрітися з талановитими колегами. Тоді вирішив, що неодмінно встигне і взяв автівку напрокат. Вирушив, але за пів години здійнялась така буря, що він просто не бачив дорогу. Довелося з’їхати з траси до найближчого населеного пункту. 

Лікар почав шукати магазин чи заправку, та натрапив лише на самотній будинок. Постукав – двері відчинили.

 – Чи можна зателефонувати. В мене чомусь немає зв’язку.

 – Тут завжди поганий зв’язок, а зараз ще й негода. Заходьте, я заварю гарячий чай.

Вибору не було. Надворі лив дощ. Альфред увійшов і сів за стіл. Він відразу звернув увагу на образ діви Марії, який стояв в кутку на полиці. Як людина далека від релігії, звик до такого ставитися спокійно.

Жінка принесла чай і яблучний пиріг. Поклала на стіл і сказала:

 – Помолімося!

Пошепки

 – Ні, вибачте, я не хочу.

Тоді вона стала, підійшла до ікони та кілька хвилин щось шепотіла.

 – І ви вірите, що це допоможе? – поцікавився лікар.

 – Я знаю. Бог – моя єдина надія.

 – Чому, невже більше нікому допомогти!

 – Є одна людина, яка могла б зарадити. 

 – А що сталося.

 – В тій кімнаті спить моя донька Ліза, їй 12 років і в неї онкологія. Ніхто з фахівців не береться за її лікування. Та є один дуже відомий онколог, його звуть Альфред Мітчел. Усі кажуть, що саме він міг би врятувати мою доньку.

Лікареві відняло мову. Він мовчки встав та підійшов до ікони. А тоді вперше за багато років помолився. Повернувшись до столу, сказав жінці.

 – Щойно ви повернули мені віру! Відведіть мене до своєї доньки!

Ця дивовижна історія є доказом того, що небесна сила направляє нас, коригує маршрут, скасовуючи рейси й насилаючи негоду. Збігів не існує, все відбувається з якоїсь причини. Просто дозвольте Богові допомогти й не втрачайте віри. 

Ви згодні, що в нашому житті ніщо не відбувається просто так?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector