Притча про те, як правильно загадувати бажання на Новорічні свята, аби воно обов’язково здійснилося

Дівчинка Єва з нетерпінням чекала Нового Року. Адже знала, що рівно о 12:00 проб’ють куранти і можна загадати бажання. Єва не могла пропустити такий шанс! 

У неї був цілий список побажань. По-перше, поїхати влітку на море. Потім купити таку лялечку Барбі, як у її однокласниці. Навіть кращу, аби ще лялька мала будиночок та іграшкового песика. А ще обов’язково новесенькі ролики. Ну і багацько-багацько солодощів. Декілька пачок улюбленої шоколадки, кілограми цукерок, батончики. Ледь не забула про красиві бантики, аби бути наймоднішою в школі.

Однак, напередодні свята у Єви зникло кошеня Пушинка. Просто вискочило через вікно на 1 поверсі та втекло. Єва одразу вибігла у халатику та капчиках, годину гукала Пушинку. Промокла вся до ниточки, тремтіла від холоду.

Тоді почала писати з мамою оголошення. Єва була ладна віддати за винагороду всі свої кишенькові гроші, які збирала на нові іграшки. Тільки б Пушинка нарешті повернулася додому…

І ось вже на годиннику 11:50, мама гарно засервірувала стіл, бабуся прикрасила ялинку. Однак, у Єви геть не було святкового настрою. Адже вона переживала за Пушинку. Ну як вона, сама-самісінька, така маленька загубилася на вулиці? Там холодно, завірюха, темно…

Пошепки

Рівно о 12 годині пробили куранти. Єва загадала тільки одне бажання “Будь ласка, нехай Пушинка повернеться додому”. По її рум’яній щічці покотилася маленька слізка, яку швидко витерла рукавчиком блузочки. 

А через годину вона почула жалісливе скреготіння “Мя-я-я-я” за дверима. Одразу зіскочила з теплого ліжка та побігла відчиняти. На порозі стояла її Пушинка. Котик тремтів від холоду, весь у снігу та такий бруднезний. Наче у неї не біла шубка, а чорнява. 

– Ура, моє бажання здійснилося! Пушинка вдома! – раділа дівчинка та одразу почала обіймати кошеня. 

Тоді Єва зрозуміла одну річ – бажання дійсно збулося. Однак, не те, матеріальне. Вона не отримала нову лялечку чи солодощі. Вона отримала значно більше… Її духовне бажання нарешті здійснилося. 

Тому, шановні читачі, не варто мріяти про гроші, статки, дорогі речі. Краще попросіть у Бога міцного здоров’я для рідних і близьких, щастя та миру. І Він точно це виконає…

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector