Привезла молодшій доньці 6 тисяч євро, хотіла якось допомогти у важку хвилину. І про це дізналася Софія. Який вона скандал через ті гроші влаштувала!

Я працюю в Португалії майже 20 років. Поїхала на заробітки, щоб дати донечкам краще майбутнє. Тоді чоловік залишив мене з дітьми та втік до коханки. А потім, як виявилося, у нього було декілька кредитів, оформлені на моє ім’я. 

І поки колишній десь розважався з коханкою, я виносила з квартири золото і срібло, аби розрахуватися з боргами. Однак, грошей не вистачало на інше – продукти, комунальні послуги, одяг для діток. 

Тому я прийняла для себе важке рішення – поїхати на заробітки. Батьки доглядали за Софійкою та Мартусею, вони жили разом. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я усвідомлювала, що в Португалії буде важко. Однак, не уявляла, що аж настільки. Доводилося з ранку до ночі прибирати в готелі, чистити унітази, носити сніданки в номери. За весь робочий день я мала тільки декілька хвилин, аби випити кави та якусь канапку перекусити. Спала у невеличкій кімнатці ще з декількома жіночками. 

І через таку важку роботу рано заробила собі варикоз, тепер без мазі не можу спокійно ходити. Ще й спина болить, бо носила важкі тюки з постіллю та їдою. 

Однак, розуміла, що роблю це заради Софійки та Мартусі. Бо хто, як не я, дасть їм все найкраще? Діти були для мене великою мотивацією не опускати руки. Хоча я не раз думала про те, аби кинути цю бісову роботу та повернутися додому. 

Мої донечки вже дорослі. Я купила кожній по квартирі на честь закінчення школи, дівчатам тоді було по 17 років. Оплачувала їм університет, Софія навчалася на стоматолога, а Мартуся мріяла стати вчителькою. Якраз за 4 роки квартири збудувалися, я зробила там капітальний євроремонт, привезла дорогі меблі з Португалії та сантехніку. 

Декілька років тому Софія попросила мене вкластися в її бізнес та допомогти відкрити стоматологічну клініку. Деякі препарати та спеціальні машинки коштували дуже дорого, понад 5 тисяч євро. Загалом, сума вийшла чимала, майже моя річна зарплата у Португалії. Однак, я не могла відмовити доньці. 

Зараз бізнес Софії чудово працює, вона відкрила ще мережу в нашому місті. Чоловік її також працює стоматологом. Вони продали мою квартиру та купили собі великий будинок за містом. А ще мають дорогі іномарки, щоліта з дітками їздять кудись закордон відпочивати. Були і в Болгарії, Єгипті, Туреччині. Словом, об’їздили майже весь світ.

А от у Мартусі життя не так солодко склалося. Чоловіка не стало у 2014 році, пішов добровольцем в АТО та загинув на Донеччині. Зарплатні вчительки їй ледь-ледь вистачало, тому вона ще й брала на репетиторство інших учнів. Однак, їй самотужки було важко підіймати трьох діток, тому я допомагала, як могла – гроші висилала, продукти, одяг. 

Пошепки

Через війну багато учнів виїхали з батьками закордон. Відповідно, нема новеньких на репетиторство. Тим паче, їм учотирьох дуже тісно у двокімнатній квартирі. Марта спить з молодшим Андрійком у спальні, а діти у дитячій. 

Тому я вирішила допомогти доньці ще раз. Я ж мама, не можу відвернутися від такого горя. 

Декілька днів тому приїхала додому на свята. І привезла чималу суму, 6 тисяч євро, назбирала за пів року в Португалії. Порадилися та вирішили, що Марта продає цю квартиру та купує більшу. Моїх грошей мало б вистачити на різницю у квадратних метрах. А якщо не вистачить – то я докину. 

Запросили рієлтора, аби він все пофотографував та розмістив оголошення. Вже ходили дивитися на новобудови, вибрали гарний ЖК  в центрі міста. Квартира на 80 квадратів, для 4 людей вистачає місця. Поки ще йде будова, то Марта переїде на мою квартиру пожити пару місяців. 

І про цю ідею дізналася Софія. Вона десь знайшла оголошення про продаж квартири:

– Мамо, то ти в нас такий щедрий спонсор? А про мене та онуків забула?

– Софіє, а що я тобі винна? У тебе є чоловік, бізнес, у який я сама вклала чималі кошти.

– Ти не рівняй мою роботу та квартиру. Ми важко працювали заради достатку, а ти Марті все готове на блюдечку приносиш! 

Я не розумію, чого Софія так розлютилася. Адже я їй також допомогла з відкриттям клініки, позичила чималу суму грошей. А зараз, коли в рідної сестри таке горе, то вона скандал влаштовує. Так поводиться, наче то її гроші, а не мої.

Погано, що донька виросла такою егоїсткою та скнарою. Ще й посварилися перед святами. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector