- Привіт! Я переїжджаю до вас! Жити на самоті так важко! Ось мої речі, я можу спати у вітальні! – заявила з порогу свекруха

– Як же було добре жити всім разом!  – думала собі на кухні Галина Дмитрівна і сумно сьорбала чай. – А зараз що? Суцільна нудьга!

Минув рівно місяць, як її син Артем з невісткою Олею та дворічний галасливий непосидючий внук Олексійко переїхали на свою двокімнатну іпотечну квартиру. 

Жінка які тільки версії не вигадувала, щоб діти пожили з нею хоча б на день два довше, навіть прикидалася хворою.

– Здаймо кашу іпотечну в оренду і ви так швидше на ремонт заробите! – благала мати.

Але молодих не перепреш. Зібрали всі речі й поїхали.

Тепер вона сидить без діла, нудьгує. Не те що раніше Олексійко носився по квартирі, уявляв ніби він вождь індійського племені, син йому навіть лук деревʼяний купив. А зараз що? Навіть нікому нотації читати. Хоч бери і кота заводь!

– Ні, ну я їм просто так це не залишу! Зараз же поїду і все їм розтолкую! – подалася Галина Дмитрівна до сина, аж гай зашумів.

– Діти! Я маю чудову новину! Я переїжджаю до вас! Знали б ви як важко жити на самоті! Серце крається! Ось мої речі, я можу спати у вітальні!

– Мамо! Оце так сюрприз! Ми такі щасливі! – викрикнула від радості невістка, а в чоловіка зі свекрухою аж очі повиступали.

– Що? Ти справді рада цьому? – дивувалась жінка.

Пошепки

– А як інакше? Ви якісь смішні! Жити з вами одні суцільні плюси! По-перше, вашу квартиру ми здамо в оренду і всі гроші нам підуть на іпотеку. По-друге, ви допоможете мені з Олексійком. Адже тепер ви будете мати купу вільного часу!

– Як це «купу вільного часу»? Чому ти так вирішила?

– Ну все просто! Тепер ви живете з нами у нашій квартирі. Тут я господиня тож вам не доведеться готувати чи прибирати. Навпаки, для сина та вас потрібно часто бути на свіжому повітрі, тому ви з ним мінімум по півтори години гулятимете в парку. А потім гратися з ним до вечора, про порядок я вже сама подбаю.

– Але я б хотіла і свої серіали часом подивитися!

– У нас немає телевізора і ми не плануємо купувати! Він нам не потрібен! Тим більше довго перед ним сидіти — шкідливо! Краще прогулятися. А ще я готуватиму для вас окремо! Потрібно підтримувати своє здоровʼя! Від сьогодні лише дієтичні каші та овочі на пару! Без гострого, солоного та смаженого! Все як лікар приписав!

Галина Дмитрівна постояла у ступорі, а потім чемно попрощалася і вибігла з квартири як пробка.

– Ні! Діти мають жити окремо від батьків!

Тим часом Артем уважно глянув на дружину, обоє як почали реготати:

– Ти в мене справжня актриса! Як тобі вдалося придумати це на ходу?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector