Я подивилася, як живе родина сина і зрозуміла, чому їм грошей не вистачає

Ми з чоловіком живемо у невеликому районному місті. Наш син зі своєю сім’єю виїхав в обласне. Там у них є власна квартира, яку вони взяли в іпотеку. Попри те, що син й невістка працюють, їм постійно не вистачає грошей, щоб звести кінці з кінцями. Ми, як люблячі батьки, намагаємося допомогти дітям, тому кожного місяця віддаємо їм одну пенсію.

Нещодавно у нашому домі міняли вікна. Чоловік залишився разом з майстрами, а я поїхала на кілька днів до сина. Це була чудова нагода, щоб більше часу провести з онуком й для невістки прислужитися.

Проте після цього візиту я нарешті зрозуміла, куди діваються усі гроші молодого подружжя. Для себе я остаточно вирішила, що більше жертвувати їм свою пенсію не буду!

Річ в тому, що у них в холодильнику виключно дорогі продукти. Наприклад, якщо вони знають, що потрібно виплачувати іпотеку, то можна купувати спред, а не дороге вершкове масло. І суп слід варити на кістках, а м’ясо додавати лише у свята. Та й про напівфабрикати потрібно забути, адже домашнє завжди дешевше.

А ще син з невісткою звикли кожного тижня балувати себе сушами й вечеряти в ресторані. Обурило й те, що під час прогулянок їм обов’язково треба купити каву. І на роботу вони не беруть їжу в контейнерах, а харчуються в кафе чи фаст-фудом.

Щодо туалетного паперу й пакетів для сміття, то це окрема розмова. Я розумію, що ними користуватися дуже зручно, але на деякий час їх можна замінити на папір й одноразові кульочки з магазину.

Та й посуд можна вимити содою чи оцтом, а не дорогими миючими засобами. Екологічніше буде!

Шкарпетки з дірочкою у них зразу в смітник йдуть, хоча їх з легкістю можна зашити й ще неодноразово вдягнути.

Хіба можна жити в таких розкошах, якщо потрібно виплачувати борг?

Загалом, нехай самі забезпечують свій комфорт. Тепер вони не побачать нашу пенсію. Нарешті ми з чоловіком зможемо трохи заощадити і поїхати на відпочинок. 

Можливо, хтось засудить мене і не погодиться з моєю точкою зору, але я все одно вважаю, що маю рацію.

А як ви вважаєте, чи варто у всьому собі відмовляти, якщо потрібно виплачувати іпотеку? Що ви думаєте про варіанти економії, які запропонувала жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector