Приїхали, відчинили хвіртку й остовпіли від побаченого: улюблена клумба – зів’яла, туди було насаджено кущі смородини. Квіти з іншої ділянки також пересаджені під паркан

Ярина давно натякала чоловікові, що час би вже з’їздити кудись на відпочинок. Пара давно не вибиралася нікуди надовго. Постійні турботи та домашні клопоти позбавляли їх такої можливості. Тож одно дня жінка вирішила: якщо не сьогодні, то коли? 

Зрештою, навіть втома давала про себе знати. Тому хотілося змінити обстановку та атмосферу. Зореслав довго розводив руками, шукав відмовки, але через деякий час все ж таки погодився на пропозицію дружини.

Однак перед тим, як відправитися на море, їм потрібно було вирішити, на кого залишити будинок. Повністю без нагляду – моторошно, а ще потрібно доглядати за вазонами. Рослини на присадибній ділянці для Ярини – це гордість, адже вона роками вирощує свою оранжерею. Там ці два тижні потрібно не лише поливати, а й підгодовувати. 

Соня – сусідка сімейної пари, дівчина в декретній відпустці, то ж вона погодилася приглядати за господарством. Зореслав та Ярина були дуже задоволені своїм відпочинком, нарешті вони ні про що не хвилювалися, просто зранку до вечора проводили час на пляжі. До того ж Соня ще телефонувала й запевняла, що вдома все добре. От вже настав час повертатися.

Пошепки

Приїхали в рідне містечко, відчинили хвіртку й остовпіли від побаченого: улюблена клумба Ярини зів’яла, туди було насаджено кущі смородини. Квіти з іншої ділянки також пересаджені під паркан. Посеред двору чомусь стояв стіл, а на ньому вази з кімнатними квітами, також вже посохли, оскільки їх не можна розміщати під палюче сонце.

Ярина не витримала. Кинулася в дім, щоб знайти сусідку. Їй кортіло дізнатися, що ж трапилося. Коли Соня побачила власників дому, то поважно вийшла їм назустріч. Виявилося, що це дівчина так порядок наводила у сусідському дворі. Взагалі вона витратила багато часу та сил, щоб привести все до ладу, а Ярина ще й злиться без причини. Хоч би дякую сказали.  

Ярина була у відчаї. З’їздили відпочити називається. Решту літа довелося витратити на те, щоб повернути все на свої місця. А із сусідкою вони відтоді розмовляти перестали. 

Що думаєте про таких горе-помічників?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector