Психолог дав 10 порад людям, які не вміють насолоджуватися життям. Його пацієнтам допомагає!

Сьогодні ми ділимося з вами основними 10 пунктами щасливого життя, які необхідно дотримуватися людині за словами психологів. Вони стверджують, що пацієнтам це дійсно допомагає.

1. Перестаньте хвилюватися – можливо, нічого не трапиться.

Переживати за кожні неприємності – це найгірша помилка. Зазвичай ми дуже хвилюємося, коли нас чекає важлива справа в майбутньому чи на нас лежить якась відповідальність. Ми не хочемо осоромитися перед іншими й починаємо ретельно обдумувати  кожен крок.

Також інколи ми занадто турбуємося про небезпеки, які можуть трапитися. Але основне тут пам’ятати, що вони можуть і не трапитися. Ми дуже часто обдумуємо багато майбутніх проблем, але навіть більшій частині з них не судилося трапитися. А навіщо тоді переживати та псувати собі нерви наперед? 

2. Вас дратує не те, що вас дратує.

Психолог також згадував одну пацієнтку, яка завжди скаржилася на чоловіка, який не мив посуд. Через це вона постійно затіювала вдома конфлікти. Коли вона почала розбирати свої почуття з фахівцем, то стало зрозуміло, що жінкою керує страх.

Її не так дратував посуд, як те, що чоловік її просто не чує. У неї виник страх, що чоловік став байдужим до неї.

3. Будьте ласкаві до себе.

Психолог також дивується зі своїх пацієнтів, які відверто не люблять себе та ставляться до себе, як до якихось покидьків. Психологи не розуміють, чому люди часто приписують собі негативні риси, яких в них насправді немає?

4. Будьте ласкаві до інших.

Тут хочеться згадати приказку: «Не можеш перемогти – очоль»?

Це повинно стати вашим правилом життя. Не переживайте про те, що роблять інші, що вони говорять про вас і що думають. Ви ніколи не зміните іншу людину, тому навчіться сприймати людей такими, як вони є.  

5. Змініть роботу.

Якщо для вас робота схожа на каторгу, у вас ше звечора появляється неприязнь та відраза до думки, що завтра потрібно іти на роботу, так чому тоді її не змінити? Робота займає більшу частину нашого життя, тому якщо вона не приносить вам радість, то таке нещастя автоматично буде переноситись і на інші сфери життя.

Пошепки

6. Приймайте людей або не думайте про них.

Ні в якому разі не потрібно витрачати власні сили та енергію на те, щоб змінити когось. Інша людина ніколи не почне змінюватися, поки сама щиро цього не захоче. Це лише даремна трата часу. 

Якщо вам дійсно важлива ця людина, то приймаєте її такою, як вона є. 

7. Припиніть говорити, що у вас все добре.

Не одягайте маски, а демонструйте свої реальні почуття. Якщо вам погано, то так і скажіть, а не демонструйте фальшиву посмішку. Висловлюйте все, що думаєте. Це потрібно першочергово вам.

8. Говоріть «ні».

Не намагайтеся робити те, що від вас очікують інші. Навчіться говорити чітке “ні” людям. Якщо вам щось не подобається, на цьому обов’язково слід наголосити.

Уміння відмовляти дозволить вам зайнятися тим, чим ви давно хотіли, і ви не будете відчувати себе в постійному боргу перед іншими.

9. Вчіться жити сьогоденням.

Не витрачайте своє життя на переживання моментів з минулого або на передчуття прийдешніх подій. Зосередьте свою енергію на тому, що відбувається прямо зараз. Одним словом, практикуйте уважність.

10. Говоріть людям, що ви їх любите.

Діліться власними почуттями, адже що може бути краще, ніж ощасливлювати інших людей. Кохайте один одного та відкрито говоріть про це. Любіть рідних та друзів, адже вони найцінніше, що у вас є.

Вам стане легше від того, що ви не носите свої почуття в собі, і ви відчуєте себе набагато краще.

А яку пораду дали б ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector