Психологічний трюк, щоб закохати в себе людину всього за декілька хвилин

Якщо ви в когось закохалися, але поки не можете дочекатися взаємності, тоді це те, що ви хочете почути.  Психологу Артуру Арону вдалося за лічені хвилини закохати двох незнайомих людей. Заінтриговані? Ось, як це було.

Два учасники експерименту сиділи, дивлячись один одному в очі, і відповідали на ряд питань про смерть, сімейні відносини, мріі, любов і т.д. Кожне питання було все більш особистим, а останнім було: «Поділіться особистою проблемою і запитайте у іншого поради, як би він себе повів на вашому місці. Попросіть його описати ваші почуття з його точки зору».

Після цього учасники ще 4 хвилини просто дивилися один одному в очі. Це здається просто, але дійсно відкриває шлях до чесності і спілкуванню через емоційну близькість. Хочете вірте, хочете ні, але після експерименту ці двоє учасників закохалися одне в одного і через півроку одружилися.

Той же метод спробувала і інший психолог Менді Льон Катрон, і домоглася такого ж результату.

Але перш ніж сходити з розуму і гнатися за об’єктом вашої закоханості, щоб він 4 хвилини подивився вам в очі, видихніть. Природно, тут немає ніяких гарантій. Але в чому головна суть експерименту, так це в тому, наскільки важливо створювати довіру і близькість – те, за рахунок чого живе кохання.

Є ще дещо важливе в цьому 4-хвилинному погляді один на одного.

«Я стрибала банджо зі скелі і спускалася з крутого гірського спуску на лижах, але дивитися 4 хвилини в очі іншій людині виявилося не менш страшно і захопливо, – ділиться Катрон. – Перші пару хвилин я просто намагалася відрегулювати своє дихання. Було багато нервових посмішок, поки нарешті я не заспокоїлася. Я знаю, що очі – це дзеркало душі, але суть була не в тому, що я могла заглянути в чиюсь душу, а що хтось міг заглянути в мою».

Вся справа в відкритості. Коли ми відкриваємо себе, ми дозволяємо комусь зайти всередину і озирнутися. А коли інша людина відкрита, ми робимо те ж саме. Ми прибираємо з дороги все те, що нам заважає на цьому шляху, і бачимо один в одному тих, ким ми насправді є. Це не завжди легко в сучасному світі. Тому, коли це виходить, це вражає.

Чи зможете ви закохатися, відповівши на ряд питань і подивившись в очі людині протягом 4 хвилин? Не знаю. Але знаю, що немає нічого поганого в тому, щоб спробувати.

Кохання не приходить просто так. Ми закохуємося, тому що самі приймаємо таке рішення.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector