Психологічний тест, що визначить ваш тип мислення

Ми гадаємо, що людина досліджена цілком і повністю. Однак наша свідомість таїть в собі чимало таємниць, які часом не під силу розібрати навіть психологам. Опорними точками нашого мислення є: відчуття, сприйняття і уявлення. Це єдині канали зв’язку з навколишнім світом. Далі інформація підлягає мисленнєвій обробці.

Вирішуючи розумові завдання, які перед людиною ставить життя, ми роздумуємо, робимо висновки і тим самим пізнаємо суть речей і явищ, відкриваємо закони їхнього зв’язку, а потім на цій основі перетворюємо світ.

На формування мислення впливають чинники двох груп:

– Біологічні. Тип мислення таким чином визначається генетикою, тобто генами, які отримала людина від своїх батьків. 

– Соціальні. Тип мислення формується внаслідок зовнішнього оточення й не завжди відповідає біологічній статі. Так, чоловік, який виховувався матір’ю та бабусею може отримати жіночий тип мислення.

Як уже було згадано, психологи і соціологи виділяють два типу мислення. Класично вони поділяються за статевою приналежністю. Тобто тип мислення може бути як жіночим, так і чоловічим. Однак вони можуть не відповідати їх носіям. 

Сьогодні ми вам пропонуємо пройти тест, який допоможе визначити саме ваш тип милення: чоловічий чи жіночий.

Просто гляньте на цю картинку й дайте відповідь на запитання: чоловік біжить до вас чи від вас?

Варіант №1: Якщо чоловік біжить від вас

Ваш тип мислення типово жіночий.

Цей тип мислення має власні особливості: 

  • Хоча ви чуттєва людина, але чудово опановуєте власні емоції. Те, що у вас на душі, демонструєте лише рідним та близьким. 
  • Інколи у вас проявляється творча жилка. Насправді, у вас багато потенціалу, який потрібно розвивати. Ви дійсно щасливі будете в тому випадку, якщо будете працювати за покликанням. 
  • Ви володієте чудовою інтуїцією, але боїтеся довіряти внутрішнім відчуттям. Також у вас хороша пам’ять. 
  • Ви обожнюєте порядок. Це стосується не тільки вдома, а й думок. Ви любите все розкладати по поличках, планувати, організовувати. Іноді у вас бувають проблеми з логікою, але це компенсується чіткою структурою. 
  • Краса та естетика – це справді ваше покликання. Вашу увагу привертають гарні речі й ви любите створювати затишок й комфорт. 

Варіант №2: Якщо чоловік біжить до вас

Ваш тип мислення типово чоловічий.

Даний тип мислення характеризується такими особливостями:

  • Ви не любите, коли на вас звалюється безліч проблем і потрібно виконувати одразу багато справ. Ви часто все розкладаєте по пріоритетності, але при цьому намагаєтеся все встигнути. Ви любите робити все без поспіху, адже вам важливіша якість.  
  • Ви часто любите ставити собі цілі на життя, до якого ви будете впевнено прямувати. Вас надихає не так сама ціль, як шлях, який до неї потрібно пройти. Саме цілі дають вашому життю сенс та неймовірну мотивацію.
  • У вашій поведінці часто проявляється прагматичність, вам подобаються красиві речі, але ви більше віддаєте перевагу практичності.  
  •  Ви дуже уважна людина, яка приділяє увагу деталям. Вас цінують за таке скрупульозне ставлення не лише на роботі.
  • Ви більше робите і менше говорите й оцінюєте інших лише за їхніми діями. 

Який тип мислення у вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector