“Пусти свиню під стіл”, – називається! Взяли їх до своєї хати, а вони геть знахабніли!

Вже декілька років живемо у своєму будинку за містом, однак купити його нам допомогли батьки. Моя теща з мамою були в дуже гарних стосунках, адже обоє виховали нас з Ніною без допомоги чоловіків. Мій тато давно живе з іншою жінкою, а батько Ніни помер, коли їй було 5 років. Тому найрідніші продали свої квартири, аби наблизити нас до мрії.

Вже за два роки ми збудували дім та усі разом переїхали туди жити. 

Спочатку все було чудово. Ми виділили окремі кімнати для наших матерів, старались усіляко догодити їм, хотіли таким чином віддячити за фінансову допомогу. Будинок великий тож за ним потрібно доглядати, до того ж тепер у нас підростає донька, яка також вимагає багато уваги.

Тому ми думали, що жити разом з батьками — це гарна ідея, адже їх допомога ніколи не буде зайвою. Однак ми дуже помилялись. Мало того, що вони не допомагають, так ще й почали вилазити на голову.  Коли ми з дружиною пізно повертаємося додому, то нам навіть нічого їсти, мусимо замовляти доставку. Якось за обіднім столом ми наважились на розмову з найдорожчими:

Пошепки

– Скажіть, будь ласка, чому ви не можете інколи хоч яйце всмажити? Нам складно самотужки за всім доглядати, та ще й про вас дбати! — говорив я.

– А ми хіба не заслуговуємо на відпочинок? Працювали для вас ціле життя, ще й на пенсії далі треба? Тим більше ми допомогли збудувати вам цей дім! — відповідала теща, а моя підтакувала.

Мені з Ніною очі повилазили від почутого. По-перше, ми нікого не просили допомагати з будівництвом. Так, самим це було б набагато довше, але рано чи пізно ми б його звели. А по-друге, хіба ми багато просимо? Якщо вже хотіли жити з нами, тоді у кожної мають бути якісь мінімальні обов’язки у цьому домі, але мама так не вважає. Потім жінки на нас ще й образились та тепер роблять нам з Ніною усе наперекір. Не знаю, доки ми зможемо все це терпіти. Тому порадьте, що нам робити у такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector